GTA 6 2. fragman ne zaman çıkar?

GTA 6 2. Fragman Ne Zaman Çıkar?

• 2025

Oy: 23 24,2%
  • 2024

Oy: 72 75,8%

• Oy verenlerin toplamı
    95
Hocam oyunun cidden 2025 de çıkacağına inanıyor musunuz en erken 2026 gibi çıkar yeni bir cp vakası olmaması için.
Hocam oyunun erteleneceğini bende düşünüyorum. Fakat çoğu insan fragmandan önce oyunun çıkış tarihi için 2024 sonbaharı bekledi ama 2025 yılında çıkacağı açıklandı. Rockstar Games için tahmini çıkış tarihi bence ilkbahar 2025. Ama erteleneceğinden bende eminim oyun sonbaharın son aylarına doğru ertelenir. Firma ertelenme etkisini yapmamak için direk 2025 dedi bence. Sonuçta ocak ayında da çıksa 2025 aralık ayında da çıksa 2025. Zaten öyle olacağını düşünüyorum bende. Duyuru tarihinden 2 yıl sonra oyunu çıkartmaları bence muhtemel. Firmanın önce ki oyunlarını duyurduktan 2 sene sonra çıkartmış. Rockstar Games oyunun kapağında, ilk tanıtım fragmanında, kendi sitesinde, sosyal medya profil kapaklarında hep Coming 2025 yazıyor. Bu kadar üstünde durmaları aralık ayıda olsa bence 2 sene içinde oyunu tamamlamaları bana ihtimal veriyor.

Gta 6 ile ilgili bir resim gördüm. Oyun içi sızdırıldığı iddia ediliyor. Twitter'a Facebook'a falan yükleyince siliniyor fotoğraf. Doğruluk payı var sanırım. Görsel şu; Ekran-g-r-nt-s-2024-04-27-224318 hosted at ImgBB
Bu tarz görüntüler fan art tarzı oluyor genelde 1 ay önce de bir adamın 2-3 yıl önce yaptığı çalışmaya hareket efekti uygulayıp gta 6 leak yazmışlardı ama buldum. Ama onlar silinmiyordu tabii, bunun silinmesi ilginç. Lens'te de arattım bulamadım. Çok değişik olmuş doğruysa. Twitter'da yükleyip silinen kişilerin tweet linkini verebilir misin hocam var mı sende?

Son düzenleme:
Bu tarz görüntüler fan art tarzı oluyor genelde 1 ay önce de bir adamın 2-3 yıl önce yaptığı çalışmaya hareket efekti uygulayıp GTA 6 leak yazmışlardı ama buldum. Ama onlar silinmiyordu tabii, bunun silinmesi ilginç. Lens'te de arattım bulamadım. Çok değişik olmuş doğruysa. Twitter'da yükleyip silinen kişilerin tweet linkini verebilir misin hocam var mı sende?

Twitter'da da bir kez gördüm pek önemsemedim tekrar bakmak istediğimde bir daha bulamadım. Daha sonra bu resmi Facebook'ta bir grupta paylaştılar daha resmi kopyalayamadan sildi Facebook. Tarayıcının önbelleğinde kalan izden ekran görüntüsü alabildim sadece. Fan Art gibi durmuyor ben de çok araştırdım da bulamadım. Blackbird Theater falan her şeyi araştırdım ama yok varsa da silinmişler sanırım.
Edit: Resmi yakalamak için ekran kaydı programı kullandım. Facebook grup linki gözüküyor videoda buyur: www.facebook.com/groups/gamelander/posts/805609848151706/

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-28_122400670.png
    resim_2024-04-28_122400670.png
    228,7 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Twitterda da bir kez gördüm pek önemsemedim tekrar bakmak istediğimde bir daha bulamadım. Daha sonra bu resmi Facebook'ta bir grupta paylaştılar daha resmi kopyalayamadan sildi facebook. Tarayıcının önbelleğinde kalan izden ekran görüntüsü alabildim sadece. Fan Art gibi durmuyor ben de çok araştırdım da bulamadım. Blackbird Theater falan her şeyi araştırdım ama yok varsa da silinmişler sanırım.
Acaba twitter'da yaymaya falan çalışsam ne olur. :D Bu arada gameplay mi dediler çünkü biraz da 2. fragmandan falan bir pov görüntüsü gibi sanki. Etrafı gösterircesine bir açı gibi çünkü.

Twitterda da bir kez gördüm pek önemsemedim tekrar bakmak istediğimde bir daha bulamadım. Daha sonra bu resmi Facebook'ta bir grupta paylaştılar daha resmi kopyalayamadan sildi facebook. Tarayıcının önbelleğinde kalan izden ekran görüntüsü alabildim sadece. Fan Art gibi durmuyor ben de çok araştırdım da bulamadım. Blackbird Theater falan her şeyi araştırdım ama yok varsa da silinmişler sanırım.
Aha buldum görseli:
Fake diyorlar. Paylaşan da Türk. :D

Acaba twitter'da yaymaya falan çalışsam ne olur. :D Bu arada gameplay mi dediler çünkü biraz da 2. fragmandan falan bir pov görüntüsü gibi sanki. Etrafı gösterircesine bir açı gibi çünkü.

Aha buldum görseli:
Fake diyorlar. Paylaşan da Türk. :D
evet grup Türk grubuydu zaten. Ben o kadar araştırdım bulamadım. Bu fotoğraf hala duruyorsa silinme muhabbetleri tam bana denk geldi o zaman :D ya da benim gördüklerimde etiket atmıştı o yüzden de silinmiş olabilirler bilemiyorum. yukarda ekran görüntüsünü paylaştım

Geri
Yukarı