GTA 6 grafikleri beklediğim gibi değil

Dostum bilmiyorum insanlar yine hype yapmış ama kesinlikle GTA 6 bu olmamalı. Resmen teknolojide çığır açtıracak diğer oyunların hiçbirine benzemeyecek devasa prodüksiyon kalitesine sahip olmalıydı. 2 milyar bütçe ne demek? GoW, Last of Us 100M bütçeyle yapıldı. İnsanları anlamıyorum.
GoW oyununun tamamı bu oyunun fragmanının yalnızca bir karesi bile etmez.

2 milyar bütçeyle geliştirilmiş, 12 yıldır beklediğimiz, dünyanın en iyi oyun firması tarafından geliştirilen oyunun grafikleri bu olmamalıydı. RDR 2'den kötü görünüyor. İnsanlar GTA 5'teki gibi plastik gibi. Canlı bir et yığını gibi durmuyor. Modellemeler çok başarısız hatta. Saçlar falan bayağı kötü. Resmen hayal kırıklığı. Rockstar Games umarım daha iyisini yapar yıllardır kafamda oluşturduğum yeni GTA oyunu bu değil. Far Cry 7'nin traileri gibi duruyor bence.

Hiç Far Cry 6 Trailer'ı ile Far Cry 6 oynayışını karşılaştırdın mı trailerdaki atmosfer ile oyundaki atmosfer arasında fark dağlar kadar. Ubisoft hep yapar bunu ama Rockstar hiç böyle yapmadı ve yapacağınıda düşünmüyorum.

PS3'e çıkan GTA V ile kıyaslanmalı bu grafikler. Zira PS4 ve üstüne gelen PC versiyonlarının PS3 grafikleriyle akalası yok.

Bunda da durum bu. PS5e böyle çıksa da olası bir yeni jenerasyon ya da PC için bu şekilde çıkmayacaktır. PS5 dediğimiz cihazın 2070 Süper - 2080 gücünde olduğunu unutmamak gerek.

Normal. Beklentimin benimde altında ama 1 yıl var minimum ve daha gelişir. PC grafikleri bu olmayacaktır. Malum 2016 içinde çıkar diye düşünüyorum. 2 yıl var.

Anlamadığınız konu şu, karşılaştırdığınız oyun fragmanlarının hepsi sinematik. GTA serisi fragmanları ise oyun içerisinde bulunan motor ile yapılıyor. Yani fragmanda gördüğünüz her şeyi oyun içerisinde birebir hatta daha da iyi şekilde gözüküyor. Arkadaşların dediği gibi bu daha ilk fragman ve oyunun çıkışına neredeyse 2 yıl var üstüne daha fazlası eklenecektir. Lütfen artık sizi memnun etmek mümkün olsun 😄

Ilk fragman icin bu normal tabii ki ama buna bile sasirip, mukemmel diyenleri gormek komik geliyor bana, Rockstar bozuk oyun yapsa da ovecek cok kisi var. :)

Harbi sanki babasının oyunuymuş gibi savunan tipler var. Eleştirinin kötü bir şey olmadığını anlayacak kapasiteye erişilmemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı