GTA 6 sızdırıldığı iddia edilen harita

Türkiye ekonomisi GTA VI'dan daha belirsiz olduğu için bu oyun çıkış yapana kadar neler neler yaşanacak. Şu andaki kur ile bile 300 TL'ye satılamaz çünkü kur bazında yeni nesil AAA oyunlar için çok düşük bir rakam.
Ubisoft hâlâ uygun fiyata satıyor fakat adamlar oyuncu dostu olmaya çalışan bir firma. Rockstar'ın açgözlü ve oyuncu dostu olmaktan uzak olduğunu düşünürsek kur düşmediği sürece yüksek fiyattan çıkacaktır.

Haritanın sağ kısmı Vice City üst kısımları da köy kasaba ve kırsal kesimlerden oluşuyor. Tommy'nin sarayı da hala yerinde duruyor. O sarayda kimi göreceğiz merak ediyorum açıkçası. Umarım 300 liradan pahalı olmaz.
Bu kadar küçük bir haritayla çıkarsa fiyasko olur.

Konu fiyatı değil şu an boş verin oynayamazsak Twitch YouTube'dan falan bakarız üzülmeyin. @NotAKnightAnymore @monasfe @xakiran
Haritaya şöyle bir bakınca gereksiz olmuş. Mesela Cyberpunk'ta da kırsal alan vardı fakat haritanın ufak bir kısmını oluşturuyordu burada sanki oyunu büyük göstermek için yapılmış gibi duruyor. Eğer o kırsal alanları doldurmanın yolunu bulamazlarsa Vice City haritasının dışına çıkmaya gerek kalmaz ve yine küçük bir harita olarak kalır akıllarda.

Bu kadar küçük bir haritayla çıkarsa fiyasko olur.
Oyun açık dünya bunun farkındayım fakat küçük ve dolu harita bence > büyük ve boş haritadan.

Sol alt ve sağ alttaki köprüler haritadan bakıldığında bana çok basit ve mod işi gibi geldi, oyunda nasıl görünür belli olmaz tabii.

Vallahi ben çıktıktan sonra biraz bekleyeceğim muhtemelen pcyi de değiştirmiş olurum, hikayesi Gta 4 gibi sağlam olursa alırım hikayesi için değer bence.
Hikaye bir adam ve sevgilisinin soygun hikayelerini anlatıyormuş galiba ama Rockstar boş hikaye yapmaz fantastik hikaye yazarlar buna GTA 4 gibi ciddi bir senaryo yazılmaz.

Geri
Yukarı