GTA IV complate Edition grafik + Vulkan + bonus içerikli mod paketi

Herkese merhaba, bu rehberde sizlere GTA 4 complate Edition için birçok modu bir araya getirdiğim mod paketini paylaşıyorum. Umarım beğenirsiniz.

İlk olarak şunu belirtmem gerekli. Paylaştığım bu dosyada birden fazla mod bulunmaktadır ve hepsi bir araya getirilerek toplu bir mod paketi oluşturulmuştur. Yani modların yapımcısı ben değilim sadece beğendiğim modları bir araya toplayarak sizlere sunuyorum. Kurlum yapmadan önce yedek almanızı öneririm. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız düzeltebilmeniz için.

Mod paketinin içeriği:

DXVK v.2.3​

Oyunun Vulkan ile çalışmasını sağlar böylece takılma ve FPS sorunları büyük ölçüde çözülür.

Visualıv 1.8​

Grafik paketidir.

Fusion fix v.1.77​

Oyunda bulunan bazı hataların için fix dosyası.

Realityıv v.2.0​

Hava durumunu daha gerçekçi yapmaya yarayan bir mod.

Simple Traffic loader​

Oyunun trafiğini düzenler.

Ultimate ası loader v.5.2​

Bazı modların çalışması için gerekli olan bir DLL.

Oyundan fotoğraflar:

Ekran Görüntüsü (421).png

Ekran Görüntüsü (423).png

Grand Theft Auto 4 Screenshot 2023.09.12 - 12.45.06.54.png

Ekran Görüntüsü (426).png

Eğer oyunda geceleri çok karanlık geliyorsa parlaklığı aşağıdaki gibi ayarlayabilirsiniz.

Grand Theft Auto 4 Screenshot 2023.09.12 - 12.44.35.92.png

virustotal sonucu:

Daha gerçekçi grafikler ve ekstra modlar için yeni makale (tavsiye edilir):

Oyunun 1.2.0. 43 sürümünde test edilmiştir. Korsan ve Steam sürümü fark etmez.

Kurulum için size verdiğim dosyadaki metin belgesini okumanız yeterli.

Son düzenleme:
Evet Steam'den lakin hala oyuna girmiyor.

Yakın zamanda oyunu Steam üzerinden yükleyip bende test edeceğim sizi de bilgilendiririm.

Evet Steam'den lakin hala oyuna girmiyor.

Sanırım sorun sizden kaynaklı oyunu Steam üzerinden indirdim ve hiçbir işlem yapmadan size verdiğim mod paketini kurdum. Oyun sorunsuz bir şekilde açıldı ve biraz da oynadım. Oyunu sil yükle yaparsanız düzelecektir yüksek ihtimalle.

Son düzenleme:
herkese merhaba, bu rehberde sizlere GTA 4 complate Edition için birçok modu bir araya getirdiğim mod paketini paylaşıyorum. Umarım beğenirsiniz.

İlk olarak şunu belirtmem gerekli. Paylaştığım bu dosyada birden fazla mod bulunmaktadır ve hepsi bir araya getirilerek toplu bir mod paketi oluşturulmuştur. Yani modların yapımcısı ben değilim sadece beğendiğim modları bir araya toplayarak sizlere sunuyorum. Kurlum yapmadan önce yedek almanızı öneririm. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız düzeltebilmeniz için.

mod paketinin içeriği:

DXVK v.2.3​

Oyunun Vulkan ile çalışmasını sağlar böylece takılma ve FPS sorunları büyük ölçüde çözülür.

visualıv 1.8​

Grafik paketidir.

Fusion fix v.1.77​

Oyunda bulunan bazı hataların için fix dosyası.

realityıv v.2.0​

Hava durumunu daha gerçekçi yapmaya yarayan bir mod.

simple traffic loader​

Oyunun trafiğini düzenler.

Ultimate ası loader v.5.2​

Bazı modların çalışması için gerekli olan bir DLL.

oyundan fotoğraflar:

Eki Görüntüle 1941414

Eki Görüntüle 1941415

Eki Görüntüle 1941418

Eki Görüntüle 1941416

Eğer oyunda geceleri çok karanlık geliyorsa parlaklığı aşağıdaki gibi ayarlayabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1941417

VirusTotal sonucu:

daha gerçekçi grafikler ve ekstra modlar için yeni makale (tavsiye edilir):

oyunun 1.2.0. 43 sürümünde test edilmiştir. Korsan ve Steam sürümü fark etmez.

kurulum için size verdiğim dosyadaki metin belgesini okumanız yeterli.

Modları direkt ana klasöremi atıyoruz.

Teşekkür ederim bir de bir şey daha soracağım Türkçe yama icin gtatrden indireceğim ama VirusTotal'de trojan olarak gösteriyor yama EXE oldugu için olabilir mi sorun olur mu?

Evet o site güvenilir ayrıyeten bunu da kullanabilirsiniz. Ama sizden ricam grafik paketini kurduktan sonra oyunu bir test edip öyle TR yama yapın.

Evet o site güvenilir ayrıyeten bunu da kullanabilirsiniz. Ama sizden ricam grafik paketini kurduktan sonra oyunu bir test edip öyle TR yama yapın.

Çok teşekkürler şimdi indi deniyorum.

Modu hallettim hocam elinize emeginize sağlık GTA 5'teki gibi trainer var mı burada bildiginiz size zahmet.

Son düzenleme:
Çok teşekkürler şimdi indi deniyorum.

Modu hallettim hocam elinize emeginize sağlık GTA 5'teki gibi trainer var mı burada bildiginiz size zahmet.

Rica ederim. İyi oyunlar. Trainer var hocam internete GTA 4 trainer yazın gtainside sitesinden beğendiğinizi indirip kurun.

Geri
Yukarı