GTA IV Kaplama Sorunu

Jove

Kilopat
Yer
Ankara
Merhaba,
Asus N56VZ-s4402H kullanıyorum. GTA IV oynarken bazen grafiklerde tanımlayamacağım bozulmalar meydana geliyor. Ekran kartım güncel ve oyunun 1.0.7.0 patch'ini kullanıyorum. Bu sorunun herhangi bir çözümü var mıdır acaba?

31017229.jpg

79668616.jpg

60290528.jpg

26634065.jpg

Yukarıdakiler benim ekran görüntülerim değil ama yaşadığım problemin aynısı. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Steam üzerinden indirdim, oyunun güncellemelerini yükledim. Herhangi bir yama kurmadım. 1.0.7.0 haliyle duruyor. Sizce yapılabilecek bir şeyler var mıdır?

GTA IV de böyle sıkıntılar mevcut. Bu oyuna sahip yakın çevremdeki insanlarda bu tarz hatalar ile karşılaşıyor ancak kesin olmasa da size bir önerim steam'dan dosyaları doğrulatın orjinal dosyalar ile karşılaştıracak ve bozuk kısımları düzeltecektir

Steam üzerinden dosyaları doğrulattım ancak oyun içinde yine aynı sorunla karşılaştım ve oyuna araba paketi eklemedim, ve oyun üzerine resmi olmayan bir update ya da patch kurmadım. Önerileriniz için teşekkür ediyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı