GTA Online Hacker Rezilliği #2

Gjalpar

Kilopat
Yer
Selendi, Manisa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i7-11800H 2.30 GHz CPU

NVIDIA RTX 3060 Max Performance 6 GB 130 W Laptop GPU

16 GB DRR4 3200 MHz RAM

500 GB CRUCIAL P5 NVMe PCIe M.2 SSD

Windows 11 Pro 22H2 İşletim Sistemi

17.3" FHD 1920x1080 144Hz %100 sRGB Ekran
Meslek
Öğrenci
Evet bugün daha farklı bir şey sunacağım size. @gkhnbcr ile güzel güzel oynuyorduk. Bir hileci sataştı bize. Ardından hileci Gökhan'ın karakterini ele geçirdi. Sağa sola patlayan mermiler ateş etti. Haritaya binlerce uçak spawn etti ve FPS sıfıra düştü. Ölümsüzlük açtı. Her tarafa milyonlarca dolar para dropladı. Ve chatte konuşmayı bile başardı. Gökhan'ın karakteriyle chatte konuşabiliyordu. İstediği yere teleport oluyor. Serverde istediği kişiyi kafasına göre kickleyebiliyordu. Gökhan kullanıcı adını değiştirdi ama gene de kurtulamadı. Bu sefer bana sataştı ve sıra sana gelecek dedi. Buyrun resim.

messages.PNG

Beni banlamak ile tehdit etti. Tabi beni güldürmeyi başardı hacker arkadaşımız. Bende Gökhan'ı bloklamak zorunda kaldım ve IP değiştirdim. @gkhnbcr Eğer bunu okuyorsan seni blokladım haberin olsun.

block.PNG

Ardından Rockstar Support'a konu açtım ve bana 1 saat sonra cevap geldi. Eğer hile kullanmadıysanız bizim tarafımızdan yakalanma ihtimaliniz yoktur yani ban yeme riskiniz yoktur dediler.

ban.PNG

Yani hile kullanmadıysanız ban riskiniz falan yoktur rahat olun.

Bu konuyu ayrıca @gkhnbcr adlı arkadaşıma haber vermek için açtım.

GTA 6'da online kısmı olursa ve aynı hile sorunu olursa GTA 5 kadar kesinlikle satmayacaktır bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye Bende Social Club'da Gökhan ile arkadaştım bu haberi görünce blokladım kendisini. Bu hileciler yüzünden oyundan soğudum. Neredeyse her Server'da hile var. Bu arada size Social Club'da istek gönderen bendim. Mesaj atmışsınız ama oyuna girmediğim için görmemiştim. Nickim: XMesronX.

@Silinen üye Bende Social Club'da Gökhan ile arkadaştım bu haberi görünce blokladım kendisini. Bu hileciler yüzünden oyundan soğudum. Neredeyse her Server'da hile var. Bu arada size Social Club'da istek gönderen bendim. Mesaj atmışsınız ama oyuna girmediğim için görmemiştim. Nickim: XMesronX.
Eklerim hocam :D

Bana ulaşın, hesabımı kurtardım neyseki gerekli güvenlikleri ayarlamışım, bazı oyunlarda ayarlamıyorum tabi konu GTA V olunca başka tabii, PC' de oynamak işkence gibi birşey.Ve aynı konuyu bende açtım aynı cevap geldi.Bunları bana yapanın Youtube' da hile videoları çeken bir kanalın olduğundan şüpheleniyorum.Çünkü videolarını biraz inceledikten sonra nicknamesini buldum ve Rockstar' a report ettim. Youtube'daki ismim ile nicknamemi bulmuş sanırım.Sonra başka bir hesaptan "Aynılarını sende yaşayacaksın diye bir mesaj geldi direk blockladım, sonra bu olaylar başladı.Bir hile ile bana ghostlanıp yapmış bunları sanırım.Bu olaydan önce'de bir adamın deathmacth invitesine girdim oynadık deatmacthı sonra rp aldım 2k sadece sonra session'a girince levelim 121'di. Şimdi yeniden levelimi yükselttiler 200 yaptılar, bu durumu çok önceden rockstara gönderdim ama cevapları çevirilmiş bi şekilde "Sizin hesabınızı inceledik ve istastik durumunuzun normal olduğunu gördük. eğer hile yapmadıysanız ve istatistikleriniz anormal durumdaysa istatistiklerinizi değiştirmemiz mümkün değil fakat bu durumdan şikayetçiyseniz profilinizi sıfırlaya bilirsiniz".Benle bir sorunları mı var tüm hackerlar peşime takılıyor nedense.

@gkhnbcr

GTA 6'da online kısmı olursa ve aynı hile sorunu olursa GTA 5 kadar kesinlikle satmayacaktır bence.
Aynen, GTA 6'da online kısmı olursa ve o an durumum olursa ps4'e alacağım, orda glitchler dışında birşey olmuyor.

Bilgisayarımdan dolayı GTA Online'ye girmiyordum uzun zamandır, neler oluyormuş vay be. Artık hayatta indirmem GTA'yı. Bir ara binlerce ban atılmıştı ama anlaşılan nafile.

Kesinlikle hileli oyuncular GTA5 in baş belasıdır. Her serverda rahat en az 1 tane hileci vardır.Geçen de benim hesabımı kontrol ettiler arabayı sürerken arabadan atladı vs., kafama kocaman top yerleştirdi karakter bile gözükmüyordu onunla oynamak zorunda kalmıştım. Kısacası hileliler oyunu ve sizi tamamen etkisi altına alıyorlar. Tam bir rezillik. Rockstar maalesef buna çözüm bulamadı. Aslında her sv de admin olsa ve bunlara sınırsız ban atsa oyunda hile diye bir şey olmaz.Hileci gördüğünüz zaman sv değiştirmenizi tavsiye ederim. Bazılarının karakterini silebiliyorlar...

Kesinlikle hileli oyuncular GTA5 in baş belasıdır. Her serverda rahat en az 1 tane hileci vardır.Geçen de benim hesabımı kontrol ettiler arabayı sürerken arabadan atladı vs., kafama kocaman top yerleştirdi karakter bile gözükmüyordu onunla oynamak zorunda kalmıştım. Kısacası hileliler oyunu ve sizi tamamen etkisi altına alıyorlar. Tam bir rezillik. Rockstar maalesef buna çözüm bulamadı. Aslında her sv de admin olsa ve bunlara sınırsız ban atsa oyunda hile diye bir şey olmaz.Hileci gördüğünüz zaman sv değiştirmenizi tavsiye ederim. Bazılarının karakterini silebiliyorlar...
Hocam sınırsız ban atsalar oyunda kimse kalmaz, oyunun yarısından fazlası hile yaptı, hilecilerde başkalarına money drop falan yapıyor herkes ban yerse oyun batar.

Hocam sınırsız ban atsalar oyunda kimse kalmaz, oyunun yarısından fazlası hile yaptı, hilecilerde başkalarına money drop falan yapıyor herkes ban yerse oyun batar.

Kalmasın kardeşim. Herkes oynucaksa adam gibi zevkini çıkararak oynasın. Hilecilerden biz rahat oynayamıyoruz. Mesela adam bana kaç mil uzakta fakat bi bomba atıyor haritadaki herkesi öldürüyor yerden de kaldırmıyor sv değişmek zorunda kalıyorum...
Hilecilerin engellenmesi lazım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı