GTA Online'da Para ve Level Hilesi Yapmak

• Konuyu başlatan Silinen üye 106715
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 61B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ban yeme riskiniz var. İlk yaptığımda herhangi bir sorun olmamıştı. Daha sonra arkadaşlarımdan bazıları yapınca kimisi aylık kimisi haftalık kimisi de tamamen banlandılar. Oyunun online kısmını çöpe atmayı göze aldıysan deneyebilirsin. Kesin ban yemezsin diye bir şey yok. Şansa sisteme takılmazsan kurtarırsın. Oyunda hile yapan kişilere denk geldiğin zaman onlar da senin üstüne para çuvalı gönderebiliyor. Ben kendi hesabıma bu şekilde bayağı bir para kasmıştım. Tabii herkes bunu yapmıyor. Dediğin gibi maalesef online kısımda hile hurda yapmadan para kasmak inanılmaz zor ve her şey pahalı. Para olmadan bir müddet sonra sıkılıyorsun. Yalnız şunu söyleyebilirim seviye hilesi hâlâ Cheat Engine ile yapılabiliyorsa sorumluluk sana ait olmak üzere deneyebilirsin. Ben dediğim program ile 100 küsür seviye yapmıştım ve ban yememiştim. Yapımı da oldukça kolaydı. Tek başına bir servera girip yarış açıyorsun. Daha sonra tecrübe puanını programa yazıp aratıyorsun. Bulduğun değerleri yarış bitimine yakın değiştirip yarışı bitirdiğin oluyordu. İnternette videosunu bulursan daha yardımcı olur.
Dediğiniz yöntem Rockstar ve Online Yetkililerinin AFK olduğu dönemde oluyordu fakat bu yöntemle yapmaniz zor ...

Ban yeme riskiniz var. İlk yaptığımda herhangi bir sorun olmamıştı. Daha sonra arkadaşlarımdan bazıları yapınca kimisi aylık kimisi haftalık kimisi de tamamen banlandılar. Oyunun online kısmını çöpe atmayı göze aldıysan deneyebilirsin. Kesin ban yemezsin diye bir şey yok. Şansa sisteme takılmazsan kurtarırsın. Oyunda hile yapan kişilere denk geldiğin zaman onlar da senin üstüne para çuvalı gönderebiliyor. Ben kendi hesabıma bu şekilde bayağı bir para kasmıştım. Tabii herkes bunu yapmıyor. Dediğin gibi maalesef online kısımda hile hurda yapmadan para kasmak inanılmaz zor ve her şey pahalı. Para olmadan bir müddet sonra sıkılıyorsun. Yalnız şunu söyleyebilirim seviye hilesi hâlâ Cheat Engine ile yapılabiliyorsa sorumluluk sana ait olmak üzere deneyebilirsin. Ben dediğim program ile 100 küsür seviye yapmıştım ve ban yememiştim. Yapımı da oldukça kolaydı. Tek başına bir servera girip yarış açıyorsun. Daha sonra tecrübe puanını programa yazıp aratıyorsun. Bulduğun değerleri yarış bitimine yakın değiştirip yarışı bitirdiğin oluyordu. İnternette videosunu bulursan daha yardımcı olur.

Üstüne para çuvalı atan adamın hilesi bozuksa sende ban yiyorsun fark yok.
Arkadaşlar bu videoyu izleyip yaptığım para hilesinden 8 ay ban yedim dikkatli olunuz.

5 6 saat degil 15 saat kadar oynadim girdim çıktım ve ertesi gün yedim.

İlk zamanlar öyleydi, belli olmuyor demek. En güzeli işiniz bitince hilesiz bir heist yapmak.

Dediğiniz yöntem Rockstar ve Online Yetkililerinin AFK olduğu dönemde oluyordu fakat bu yöntemle yapmaniz zor ...
Asıl şuan Rockstar AFK. Oyuna hiç bakmıyorlar. Red Dead Redemption 2 geliştirmek ve Gta 6 çıkarmak varken tabi bakmazlar.

Kardeşim yabancı sitelere güvendim ve çoğu kez güvenim boşa çıkmadı unlock filan ( cenderenin verdiği gaz ile ) yaptım hiç birşey olmadı ama şunlara dikkat et : Diyelim 100 levelsin 99 yaparsan ban yemen kaçınılmaz.
As a result, your account has been suspended from playing GTA Online on PC for 30 days. In addition to being suspended, all GTA Online characters, progress and inventory on PC will be reset.

30 Gün ban yedim, 200M geçmeme rağmen. Şimdi satın aldığım tüm iş yerleri ve araçlar silinecek mi?

Ne kadar mülkün cartın curtun varsa hepsi silinecek. Bir daha kullanacaksan üzerinden 1 hafta geçmemiş olan hileleri kullan ama şu an geç kaldın çünkü 1.47 güncellemesi gelecek o yüzden bekle yapacaksan bile

Hile yaparken olabildiğince güncel olanları kullanın. Maksimum 1-1,5 gün geçmiş olması lazım.
Ücretli hileler hakkında konuşmayacağım zaten çoğu ücretli oyunun kendisinden pahalı oluyor.
Ücretsiz hileler ise adı üstüne ücretsiz olduğu için potansiyel risk taşıyor.
Yapan zaten yaptığının illegal bir şey olduğunu bildiği için kendi sorumluluğunda ve şansa yapıyor.

Zamanında oynarken para kasmak zor gelmişti. Bende biraz araştırıp bir hile bulmuştum. Sadece para hilesi. Belli aralıklarla 7.5m kasmanı sağlıyordu. Ben onu 20-30M arası yapar harcardım. Böyle böyle almak istediğim her şeyi aldım. Biraz daha oynadım sonra sıkıldım sildim. Hala duruyor hesap ban yememiş bir halde. Ya şansıma yemedim ya da çok abartmadığım için farkedilmedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı