GTA Online'de amaç nedir?

Chx0s

Decapat
Daha fazla  
GTA 5 Online başlamayı düşünüyorum, ne yapacağımı amacımı söyler misiniz ve YouTuber'lerin oynadığı minigame gibi bir şeyler var. Onlara nasıl girebilirim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5 Online başlamayı düşünüyorum, ne yapacağımı amacımı söyler misiniz ve YouTuber'lerin oynadığı minigame gibi bir şeyler var. Onlara nasıl girebilirim? Teşekkürler.

Arkadaşlarla birlikte soygun görevleri yaparak eğlenebilirsiniz çok keyifli olur. Sonrasında da eğer sıkılırsanız roleplay serverlerine girebilirsiniz.

Selam. GTA Online de belli bir seviyeye ulaştıktan sonra soygun görevleri açılıyor. Birbirine bağlantılı görevleri tamamlarsanız bayağı keyifli. Sonrasında dediğiniz gibi map üzerinde birçok mini oyunlar var. Araba yarışı uçak yarışı vs vs. bunlar haricinde kendinize bir oluşum kurup onunla ilgil görevleri de yapabilirsiniz. Tabii bunlar için bir ekip veya arkadaş çevresi önemli. Tek başınıza da yaparsınız ama arkadaşlarınız ile oynarsanız daha keyifli hale gelecektir görevler. Bunlar haricinde role play ile ilgili birkaç araştırma yapın. Role play serverleri var onlarda gayet keyifli oluyor ciddi bir sunucuda oynarsanız eğer.

Ben de online'a sardım bu aralar. Aslında tam olarak bir amaç yok. Para kazanıp istediğiniz arabayı evi şirketi vs alıyorsunuz. Parayı da Heistler ile kazanabilirsiniz. Bahsettiğiniz Minigameler bunlardan bağımsız. Ama online oyun ücretsiz olduğundan beri hile dolmuş, oyuncu sayısı bayağı azalmış. Heist düşünürseniz ekleyin beni sarıyor.

Geri
Yukarı