GTA San Andreas akıcı olmuyor

İşletim sistemi
Windows 10

jhonnydepp

Decapat
Daha fazla  
RAM
4 GB (kullanılabilir: 3,75 GB)
Ekran kartı
Intel(R) HD Graphics 4600
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-4200M CPU @ 2.50GHz 2.50 GH
Merhaba arkadaşlar, konuya girip frame limiterı kapat yazmadan önce beni dinleyin şimdi ben GTA San Andreas'ı Steam'den kaldırıldığı için (olsa bile yüklemem) korsan indirdim. Bilgisayarım aman aman bir alet değil ama gtadada sorun çıkarmaması lazım bir sistem. Frame limiterı açınca ekran yırtılması olmaya başladı sanki eski nesil TV'lerdeki gibi. Neyse işte anti aliasing açtım ekran yırtılması gitti ama daha da kötü oldu. Sonra bir dosya indirdim (altta linkini vereceğim) bu sefer anti aliasingi 1 yapıp çözünürlüğü 800x600 yapınca akmaya başladı ama ben 1280'li ayarlarda oynamak istiyorum bir çözümü var mıdır ya?
Bahsettiğim dosya:
Moderatörler reklam algılamasın dosya kaynağı bu yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bu videodakileri kendi Steam versiyonum için uyguladım şu an oynuyorum ve oyun gayet stabil. Gamepad desteğim bile oldu. Aynı adımları korsan içinde yapabilirisin. Birçok yöntem denedim en akıcı Cleo mod olarak oluyor. İstersen PS2 grafiklerine kadar bile dönüştürebilirsin. Daha sarımtırak ve nostaljik oluyor ama sistemi zorlar pek önermem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bu videodakileri kendi Steam versiyonum için uyguladım şu an oynuyorum ve oyun gayet stabil. Gamepad desteğim bile oldu. Aynı adımları korsan içinde yapabilirisin. Birçok yöntem denedim en akıcı Cleo mod olarak oluyor. İstersen PS2 grafiklerine kadar bile dönüştürebilirsin. Daha sarımtırak ve nostaljik oluyor ama sistemi zorlar pek önermem.

Bir oyunun korsanı nasıl daha stabil olur hala anlayamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı