GTA: San Andreas'ta mod sonrası kasma sorunu

İşletim sistemi
Windows 7

User.always

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. GTA: San Andreas'ta mod yapmak için Cleo ve gamemodding falan kurdum ama HD yol yaması ve gerçekçi sesler ve birkaç araç yaması yaptım. Fakat oyun 5 dk falan sonra oyun donuyor ve atıyor. Çözüm araniyor diyor. Ne yapabilirim?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradaki modu indiriniz.
Kurulum: Rar dosyasındaki SA klasörüne giriniz, ardından EN klasörüne giriniz, mod yazan klasöre girip içerisindeki tüm dosyaları GTA'nın kurulu olduğu yerin içerisine bırakın.

Crash yediğiniz zaman size bir ekran gelecek oranın fotoğrafını atarsanız size yardımcı olabilirim.

Buradaki modu indiriniz.
Kurulum: Rar dosyasındaki SA klasörüne giriniz, ardından EN klasörüne giriniz, mod yazan klasöre girip içerisindeki tüm dosyaları GTA'nın kurulu olduğu yerin içerisine bırakın.

Crash yediğiniz zaman size bir ekran gelecek oranın fotoğrafını atarsanız size yardımcı olabilirim.
Buyrun

Dosya Ekleri

• IMG_20221019_201437.jpg
    IMG_20221019_201437.jpg
    362,9 KB · Görüntüleme: 42
Bir tane araç modunuz kötü modlandığı için sıkıntı çıkartıyor. Araç modlarınızı silerek sorunu çözebilirsiniz. Eğer çok fazla modlama yaptıysanız Fastman92 Limit Adjuster kullanmanız gerekebilir.
Araç modlarını ve bir çok modları sorunsuz ve güvenilir bir şekilde kullanmak istiyorsanız Modloader kullanabilirsiniz.

Buradaki modu indiriniz.
Kurulum: RAR dosyasındaki sa klasörüne giriniz, ardından en klasörüne giriniz, mod yazan klasöre girip içerisindeki tüm dosyaları GTA'nın kurulu olduğu yerin içerisine bırakın.

403 forbidden hatası alıyorum siteye girince.

Geri
Yukarı