GTA V Code 2 Hatası Yardım Edin Çıldırıcam

salkasimemre

Hectopat
Yer
Lüleburgaz
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar çıldırıcam yardım edin, hata üstüne hata. Bu sorunu nasıl halledicem bilen biri Allah için yazsın yemin ediyorum zehir oldu oyun.

Dosya Ekleri

• Adsızfff.jpg
    Adsızfff.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 751
Çıldırıcam ya, önce loadingde takıldı onu çözdüm, çalışmayı durdurdu dedi onu çözdüm, 30 kb ile dosya indirdi sabrettim şimdi üstüne bu. Adamlar resmen dalga geçiyor arkadaş.

Başka bu hatayı alan var mı ki varsa lütfen yazın arkadaşlar. Hala girmiyor o kadar bekledik oyunu aldık oyun çıktı hala bekliyoruz.

Arkadaşlar bende de bugün başlayan code 2 hatası için cyberghost kurdum ve düzeldi ama dünden beri uğraştığım launcher stopped hatası nı yapamadım.

Başka bu hatayı alan var mı ki varsa lütfen yazın arkadaşlar. Hala girmiyor o kadar bekledik oyunu aldık oyun çıktı hala bekliyoruz.
aynı sorun bende de var bıktım usandım artık

Arkadaşlar bende de bugün başlayan code 2 hatası için cyberghost kurdum ve düzeldi ama dünden beri uğraştığım launcher stopped hatası nı yapamadım.

ben cyberghost'u indirdim ama firewall hatası veriyor

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı