Gta V GTX 980 4K - 2K incelemesi

Merhaba arkadaşlar, bugün sizler için bir video incelemesi yaptım.

4K çözünürlükte Fraps açıkken 30-25 FPS ve arada takılmalar oluyordu fakat Fraps açık olduğu için.

Fraps kapalıyken, 30-35 FPS arası gidip geliyor oyun.

2K Çözünürlükte ise, MSAA kapalı, diğer ayarlar ultra +60 FPS sabit verebiliyor.

Benim kendi düşüncem, oyunda MSAA 2X, 4X, 8X + TXAA GRASS ayarı yani çim, ağaç, yeşillik ayarlarını ultraya aldığınızda çok aşırı bi FPS öldürüyor. MSAA açıkken de, kapalıyken de kartın kullanımı %50-80 arası.
Umarım yeni güncellemelerle bu sorunlarıda çözerler..

2K Çözünürlük ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

4K Çözünürlük;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası ben hiç beğenmedim.:sıkıldım: Madem böyle bir inceleme yaptınız, insan en azında FPS, CPU, GPU kullanımlarını ve sıcaklıklarını da Afterburner gibi bir program ile ekler. Ayrıca GTX 980 alan adam ShadowPlay dururken tarihi eser olan Fraps mı kullanır.:morgöz:

Kısa iki vido ile güzel inceleme mi olurmuş? Sinirim tepeme vurdu valla.:(
Haklısınız. Ben Shadowplay kullanma hayalleri kurarken adam GTX 980 varken Fraps'la video çekiyor.

Açıkçası ben hiç beğenmedim.:sıkıldım: Madem böyle bir inceleme yaptınız, insan en azında FPS, CPU, GPU kullanımlarını ve sıcaklıklarını da Afterburner gibi bir program ile ekler. Ayrıca GTX 980 alan adam ShadowPlay dururken tarihi eser olan Fraps mı kullanır.:morgöz:

Kısa iki vido ile güzel inceleme mi olurmuş? Sinirim tepeme vurdu valla.:(
Bende pek sevmedim fakat emek var yapanın ellerine sağlık.

Bende pek sevmedim fakat emek var, yapanın ellerine sağlık.
Emek mi var?:D
Bu laf bana korsan oyun indirtenleri hatırlattı. (Emeği harcayan yapımcılar ama o emeği çöpe gömen korsancılar ''Emeğe Saygı'' diyor) Maalesef 2 kısa video ile emek harcanmış olunmuyor.

GTX 980'in GTA 5'i 2-4K'da ne kadar Ram, kaç FPS, CPU, GPU kullanımlarını, sıcaklıklarını merek ediyorum, ama yok.

Emek mi var?:D
Bu laf bana korsan oyun indirtenleri hatırlattı. (Emeği harcayan yapımcılar ama o emeği çöpe gömen korsancılar ''Emeğe Saygı'' diyor) Maalesef 2 kısa video ile emek harcanmış olunmuyor.

GTX 980'in GTA 5'i 2-4K'da ne kadar Ram, kaç FPS, CPU, GPU kullanımlarını, sıcaklıklarını merek ediyorum, ama yok.
Fakat son kullanıcı oyunu oynayıp oynıyamayacağını merak ediyor. :)

İnceleme biraz amatör olmuş sanırım, FPS, CPU Sıcaklığı gibi değerleri gösterseydiniz ve biraz daha uzun olsaydı daha iyi olabilirdi. Yinede inceleme için teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı