GTA V İlk Ban Sonrası Araçlar Gider mi?

rocker0018

Kilopat
Daha fazla  
Ben bir arkadaşın gazına gelip hile kurdum. Normalde hileyi desteklemem ve kullananı report ederim noldu bi anda gaza geldim kurdum ve 3 saat sonra ban yedim. Bu ilk banım ve level'imin ve araçlarımın gitmesindeen korkuyorum.

NOT: Araçları hile kullanmadan önce almıştım sadece para atabildim hileyle parayı harcayamadan ban yedim araçlar gider mi? Zaten paralar gidicek sanırım.

İlk ban sonrası araçlarında paranda gitmez, ben iki kez ban yedim ilkinde hiç bir şey gitmedi ikinci ban yediğimde tüm paramı sildiler ama ev,garaj,arabalar,pegasus araçları,şirket felan hiçbirine bir şey olmadı.

Araçlar, evler gibi satın aldığın şeyler duruyor ancak paranı düşürüyorlar. Ben 2 kez ban yedim ikisinde de aldıklarım durdu ama param yanlış hatırlamıyorsam 20.000'e düşürüldü

Sağ olun teşekkürler, sayenizde korkumu yendim ban yedim, ban yiyince sinirlendim oyunu sildim şimdi tekrar iniyor. Param gitsin sıkıntı yok ama garajlardaki araba ve evler ofisler gimediyse sıkıntı yok, arkadaşımla tekrer kasarım ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı