GTA V indirme sorunu çözümü(DVD şeklinde alanlar için)

Caner DALKILIÇ

Kilopat
Yer
Ankara-Sincan
Daha fazla  
Meslek
Elektrik-Elektronik Teknisyeni/Bilgisayar Uzmanı
Oyunu DVD ile alanlar 55 GB'lık yüklemeyi yaptıktan sonra 5GB'lık bir güncelleme yapmaları gerekiyordu. Fakat güncellemeyi indirmek son derece sorunlu! Devamlı Bağlantı kopmaları insanı çileden çıkarıyor.

Çözüm;

55 GB'lık güncellemeyi yaptıktan sonra;
Aşağıdaki linkteki bağlantıyı adres çubuğuna yapıştırıp içindeki dosyaları indirip (Ben İnternet Download Manager kullandım.)"C:/Program Files/Grand Theft Auto V/update/x64/dlcpacks/" konumundaki dosyaya yapıştırıyoruz. Son olarak oyunu çalıştırıp 350 mb'lık son güncellemeden sonra oynanmaya hazır.

ddl.idfl-torrent.info: Index of /Grand Theft Auto V/update/x64/dlcpacks/

Korsan değil Orjinal dosyalar olduğu için tamamen güvenlidir!

İyi oyunlar!

Daha çok sorunlar bekliyor sizi ben bütün güncellemeleri indirdim ilk 50 mb sonra 5 gb sonra 350 mb. Evet oyun açıldı ama story mode tıkladığım zaman Corrupt data hatası var şimdidde. Ama uğraşıyorum çözmek için. Çözeyim ayrıntılı bir konu paylaşacağım.

Daha çok sorunlar bekliyor sizi ben bütün güncellemeleri indirdim ilk 50 mb sonra 5 gb sonra 350 mb. Evet oyun açıldı ama story mode tıkladığım zaman Corrupt data hatası var şimdidde. Ama uğraşıyorum çözmek için. Çözeyim ayrıntılı bir konu paylaşacağım.

Oraya kadar gelebilirsem neyle karşılaştığımı yazarım bakalım daha ne kazıklar atılacak...

Arkadaşlar işte bende de aynı sorun oldu. Oyunu tekrar kurdum güncellemeyi yukarıda belirttiğim gibi yaptım. Sorunsuz oynuyorum. Sanırım rockstar'dan güncellerken bazı dosyalar yoğunluktan dolayı tam inmiyor. Bu yüzden hatayı alıyorsun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı