GTA V Kutulu 5GB Download İstiyor

AliAkcora

Hectopat
Daha fazla  
Bugün GTA V elime ulaştı. Allah belasını versin, gelmez olaydı...
Abiler aylardır yıllardır bekledim. Downloadla uğraşmamak için kutlu aldım... 40 gün 40 gece sürdü. 5 GB download istiyor, paramla rezil oldum...

2.PNG
1.PNG
2.PNG 1.PNG 2.PNG 1.PNG 2.PNG 1.PNG
2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirmek zorundasın maalesef. Yapılacak bir şey yok. Dijital alan 65 GB indirdi, sen sadece 5 GB indiriceksin.

Abiler 5 GB'da 30-40 KB ile iner mi Allah aşkına? Bu oyunu satarlarken kimse böyle bir şeyden bahsetmedi. Dava açıcam, paramla rezil oldum.

Abi be tüketiciyim beni ilgilendirmez sunucusu kameramanı... 180 TL parayı çatır çatır almasını biliyorlar... En pahalı satılan ikinci ülkeyiz. Abi 10 saniyede bir bağlantı kopuyor ayıp.

Ya iyi de zaten atıyorum Crysis 3 aldın e ona da patchler felan geliyor bunu da öyle düşün azcık rahat olun. Sunucular aşırı şekilde yoğun, adamları da anlayışla karşılayın az.

Rockstar'ın en büyük kazığı oldu bu oyun. Adamlar süründürdü resmen. 15-20 KB hızla 10 saniyede bir koparak oyun indiricez.
Allah belalarını versin... Bir daha oyun çıkaramazlar inşallah.

Rockstar'a laf yapmanın bir manası yok. O kadar yoğunluğu kaldıracak sunucuyu nereden bulsunlar? Bir düşünün bakalım aynı anda kaç kişi birden indirmeye çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı