GTA V PC Sürümü için İmza Kampanyası

Şahsi görüşüm, böyle birşeye gerek olmadığı yönünde. PC oyuncuları azımsanmayacak kadar fazla ve sonuç olarak PC içinde çıkıcağını düşünüyorum ve bunun için böyle zahmetlere gerek yok. Ayrıca Reklam olabilir bu imza işi. Reklamın iyisi, kötüsü olmaz.

Evet, çünkü bu kadar serisi PC'ye de cıkmış olan oyun neden şimdi çıkmasın? İlla ki çıkıcak yoksa ayaklanırlar zaten :D Buna imza toplayana kadar Crysis 3'e direct x 10 destegi gelmesin konusuna imza atın daha mantıklı.

Çıkmaz inşallah. Çıkarsa korsana yenik düşecek ve la noire deki gibi zarar edecekler. Çıkmasını çok isterim. Pc'ye önsiparişe açsalar 2-3 ay içinde steamden direk önsipariş verecem. Tabi para bulursam. Bu kadar emek harcıyorlar almamak olmaz.

Söz konusu Activision call of duty, EA battlefield ve Medal of honor ise kusura bakmayın ama korsan oynayın en iyisi. Cd Project Red'e bakın, bir de EA ve Activision'a ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Rockstar da umarım onlara benzemez.

Cd Project Red gibi olsunlar, çıkardıkları her oyunu sorgusuz sualsiz üst baş gezme paramdan keser alırım. Ama EA ve Activision iyice cıvıttı. Max Payne 3'te de Rockstar cıvıtmaya başladı. Max Payne 3'ü tam satın alacaktım. Baktım o da ne call of duty ve battlefield ve medal of honor gibi DLC adı altında cıvıtmışlar işi. Bu yüzdende satın almadım korsan oynadım.
Haksızsam söyleyin arkadaşlar bu DLC konusunda.

İyi de PS3 oyunları da korsan olarak düşüyor piyasaya. Yani çıksa da çıkmasa da bir şey değişmeyecek.

Hem buna gerekte yok. Oyunun PC versiyonu eninde sonunda gelir.

Çıkmaz inşallah. Çıkarsa korsana yenik düşecek ve la noire deki gibi zarar edecekler. Çıkmasını çok isterim. Pc'ye önsiparişe açsalar 2-3 ay içinde steamden direk önsipariş verecem. Tabi para bulursam. Bu kadar emek harcıyorlar almamak olmaz.

Söz konusu Activision call of duty, EA battlefield ve Medal of honor ise kusura bakmayın ama korsan oynayın en iyisi. Cd Project Red'e bakın, bir de EA ve Activision'a ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Rockstar da umarım onlara benzemez.

Cd Project Red gibi olsunlar, çıkardıkları her oyunu sorgusuz sualsiz üst baş gezme paramdan keser alırım. Ama EA ve Activision iyice cıvıttı. Max Payne 3'te de Rockstar cıvıtmaya başladı. Max Payne 3'ü tam satın alacaktım. Baktım o da ne call of duty ve battlefield ve medal of honor gibi DLC adı altında cıvıtmışlar işi. Bu yüzdende satın almadım korsan oynadım.
Haksızsam söyleyin arkadaşlar bu DLC konusunda.

Al benden de o kadar. Ancak çıkmasını illa ki isteriz sonuçta PC kullanıcısıyız :)

Şahsi görüşüm, sadece PS3e çıkarsa PS3de korsana yönelim ciddi şekilde artacak. PCye de çıkması iyi olur. CryTek'in de yaptığı gibi DX11 ayarı yapabilirler. Sadece konsola çıkması olmaz ama. Sonra neden "biz satış yapamadık istediğimiz rakamları göremedik" derler.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı