GTA V Shark Card'dan para gelmedi ve Criminal DLC aktifleşmedi

Boşver_Canım

Centipat
Daha fazla  
Bugün GTA indirdim. Shark Card ve Criminal aldım. Oyuna girdim. DLC'de olması gereken bedava şeyler para istiyor. Param yatmamış. Kafayı yiyeceğim. 23 dolar verdim toplam. Bilen yardımcı olsun. Sorduğum kişiler Social Club'un PlayStation 4'e bağlı olduğu için gelmemiştir diyor. İade et, tekrar al diyorlar.

Dosya Ekleri

• 1702149580919.png
    1702149580919.png
    2 MB · Görüntüleme: 50
  • image.png
    image.png
    33,2 KB · Görüntüleme: 42
  • image.png
    image.png
    12,6 KB · Görüntüleme: 36
Bugün GTA indirdim. Shark Card ve criminal aldım. Oyuna girdim. DLC'de olması gereken bedava şeyler para istiyor. Param yatmamış. Kafayı yiyeceğim. 23 dolar verdim toplam. Bilen yardımcı olsun. Sorduğum kişiler Social Club'un PlayStation 4'e bağlı olduğu için gelmemiştir diyor. İade et, tekrar al diyorlar.

GTA 5 oyun içi parayı tek bir basit hileyle alabiliyorken oyun parasına para vermek saçma geliyor.

Absürt miktarlarda para almadığın sürece ban yemiyorsun.

Oyuna girdikten 24 saat ile 3 gün arası geliyor diye biliyorum.

Oyun saatimiz mi 24 olduktan sonra geliyor yoksa oyunu yüklendikten 24 saat sonra mı?

Criminal Enterprise, 1 kez giriş yaptıktan sonraki 72 saat içerisinde aktif olduğu söyleniyor.
Para ise 10 güne kadar sürebilir.

Teşekkürler, bu 72 saat veya 24 olayı oyunda kaldığımız saat mi yoksa oyunu yüklendikten sonraki geçen saatmi(oyun kapalıyken veya PC kapalıyken)

" İade et, tekrar al diyorlar." Kim diyor bunu?
Discorddan arkadaşım

Oynama süresi değil. Oyuna 1 kere girmenizden sonra süre başlıyor olması lazım.

Anladım teşekkürler.

Criminal Enterprise, 1 kez giriş yaptıktan sonraki 72 saat içerisinde aktif olduğu söyleniyor.

GTA Online'ye 9 Kasım 21.00-30(dakikayi hatırlamıyorum bakmaya üşeniyorum) da giriş yaptım. 51 saat oldu yaklaşık umarım 72 saat de dediğiniz gibi para verdiğim DLC gelir tüm arkadaşlarıma ilk gün geldi umarım bana da gelir o saate.

Son düzenleme:
GTA Online'ye 9 Kasım 21.00-30(dakikayi hatırlamıyorum bakmaya üşeniyorum) da giriş yaptım. 51 saat oldu yaklaşık umarım 72 saat de dediğiniz gibi para verdiğim DLC gelir tüm arkadaşlarıma ilk gün geldi umarım bana da gelir o saate.
5 veya 10. Seviyede geldiğini söyleyenlerde var. Doğru olabilir belki.

Geri
Yukarı