GTA V Social Club'a giremiyorum

Nervian

Hectopat
Merhaba bundan yaklaşık 1 buçuk ay önce hile kullandığım için 30 günlük ban yedim bugün oyuna tekrar girdiğimde hiçbir şekilde Social Club'a bağlanamadım internetteki neredeyse her çözümü denedim olmuyor ayrıca Social Club internet sitesi de bu PC'de açılmıyor ama telefonumdan falan açılıyor acaba IP ban falan yemiş olabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende giremiyorum fakat ben şu ana kadar hiç ban yemedim. Muhtemelen sende ip ban yememişindir. rockstar gamese ticket attım. adamlar chromenin çerezlerini silin dedi ne alakaysa bende çözememiş bulunmaktayım.

Bende giremiyorum fakat ben şu ana kadar hiç ban yemedim. Muhtemelen sende ip ban yememişindir. rockstar gamese ticket attım. adamlar chromenin çerezlerini silin dedi ne alakaysa bende çözememiş bulunmaktayım.
Oyuna girerken social club launcher çalışıyor ama R logosu sürekli yanıp sönüyor bir de sen
https://socialclub.rockstargames.com/ sitesine girebiliyor musun?

Oyuna girerken social club launcher çalışıyor ama R logosu sürekli yanıp sönüyor bir de sen
https://socialclub.rockstargames.com/ sitesine girebiliyor musun?
Ben chrome üzerinden social clup a giremiyorum fakat opera açıyor social clup ı chromede siyah ekranda kalıyor log in yapınca. Birde oyuna girince ilk önce social clup açılıyor dediğin gibi r de dönüp duruyor sonra oyunu açıp offline modda açıldı diyor story modda başlatıyor . Tahminimce bizim internette bi filitreleme özelliği açık mesela onun yüzünden bussines toura da giremiyordum ondan kaynaklı diye düşünüyorum. Onu kapatmayı deneyeceğim tez vakitte. (bu arada filtre varkende önceden girebiliyodum gta onlineye)

Ben chrome üzerinden social clup a giremiyorum fakat opera açıyor social clup ı chromede siyah ekranda kalıyor log in yapınca. Birde oyuna girince ilk önce social clup açılıyor dediğin gibi r de dönüp duruyor sonra oyunu açıp offline modda açıldı diyor story modda başlatıyor . Tahminimce bizim internette bi filitreleme özelliği açık mesela onun yüzünden bussines toura da giremiyordum ondan kaynaklı diye düşünüyorum. Onu kapatmayı deneyeceğim tez vakitte. (bu arada filtre varkende önceden girebiliyodum gta onlineye)
sorunu çözebilirsen tekrar yazabilir misin teşekkürler
Adblock kullanıyorsanız devre dışı bırakıp öyle deneyin.

opera nın reklam engelleyicisi falan açıktı belki düzelir diye operayı da sildim ve windows güvenliğini falan kapattım ama sorun hala aynı :/

E

Sorunu çözebilirsen tekrar yazabilir misin teşekkürler

Opera'nın reklam engelleyicisi falan açıktı belki düzelir diye Opera'yı da sildim ve Windows güvenliğini falan kapattım ama sorun hala aynı :/

Bende de var GTA Social Club'a girmeyi deniyip sana hemen döneceğim.
sorunu çözebilirsen tekrar yazabilir misin teşekkürler

opera nın reklam engelleyicisi falan açıktı belki düzelir diye operayı da sildim ve windows güvenliğini falan kapattım ama sorun hala aynı :/
bende sıkıntısız bir şekilde girdi. VPN kullanıp dene

E

önerdiğin VPN var mı
E

Opera'nın VPN i ile Social Club sitesine girdim tahminimce Pc için de VPN indirirsem oyuna da girer ama her seferinde VPN açmak falan sıkıntı :/ ve yavaş

Yeni konular

Geri
Yukarı