GTA V Steam En Ucuza Nerede?

M.CaN

Kilopat
Makaleler
16
Yer
Kırşehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. GTA 5'in korsan sürümünü bir miktar oynadım ve çok beğendim. Oyunu satın alıp herhangi bir hata ile karşılaşmamak ve Online da oynamak istiyorum. Yalnız Playstore'daki 168 TL fiyatı ve Steam'deki 179 TL fiyatı çok pahalı geldi. Sanırım bir aralar Greenmangaming gibi yerlerden 90 TL'ye vs almak mümkünmüş ancak şu sıralar öyle fırsatlar bulamıyorum. 80-100 TL fiyatlarında Steam kodunu satan bir yer var mı acaba? Rockstar SC sürümü de olabilir. Yoksa yakın bir zamanda indirim mi beklemeliyim?

Steam sonbahar indirimlerini bekleyebilirsin yazın oynamak zorunda değilsen, Ekim gibi fiyatlar düşer ama seni tatmin etmez her halde.

Steam sonbahar indirimlerini bekleyebilirsin yazın oynamak zorunda değilsen, Ekim gibi fiyatlar düşer ama seni tatmin etmez her halde.

Yazın biraz tadını çıkarayım istiyorum sonbaharda olmuyor okul varken :)

GMG %20 indirim kodu:
Kod:
DEALZO-NGMGSA-LESVVC
Oyun 40 dolara geliyor bu kod ile.

Çok teşekkür ederim sanırım bu sürümü söylüyorsunuz. Daha önce GMG için birkaç kod denemiştim ancak kabul etmiyordu. Rockstar sürümü de olsaydı daha ucuz olurdu muhtemelen :) Peki bu indirim kodunu kullanmam için acele mi etmem gerekiyor? 3-4 gün içinde almayı düşünüyorum çünkü.

Hocam, bu site güvenilir midir?

Bu arada sonundaki "(SA)" ne anlama geliyor?
Grand Theft Auto San Andreas. 2004-5 yıllarında çıkan GTA oyunu. Steam üzerinden onun için anahtar veriyorlar. Yani Rockstar Social Club üzerinden GTA V, Steam üzerinden de SA veriyorlar.

Grand Theft Auto San Andreas. 2004-5 Yıllarında çıkan GTA oyunu. Steam üzerinden onun için key veriyorlar. Yani Rockstar Social Club üzerinden GTA V, Steam üzerinden de SA veriyorlar.
Gta San Andreas veriyor demek. Peki bu oyunu 40 dolara almak için ininal karta ne kadar para yüklemek gerekir? Yarın ininal karta para yükleyeceğim sonra tekrar para yüklemeye gitmeyelim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı