Çözüldü GTA V Türkçe yama kurulu iniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

DarkiNS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam daha geçenlerde GTA V story modunu Türkçe yama ile bitirdim sonra Online'a başlamaya karar verdim bende direk Open IV programından ası Manager'de işaretlediğim ilk iki seçeneği kaldırıp Open IV sonra da GTA V'i sildim. Geceden indirmeye koydum, sabah kaltığımda ise tertemiz yeni inmiş bir oyun beklerken bir anda ekranımda "bu Türkçe yama GTA TR..." yazdığını gördüm. Oyunum Steam'den, ben bu oyunu sıfırdan yama falan olmadan kurmak için ne yapmalıyım?

Çözüm
GTA5'i sildikten sonra büyük ihtimalle TR yama dosyaları oyunun dosya konumunda kalıyor. Onlar silinmez çünkü. Oyunu sil. Sonra dosya konumunun içini de temizle.

Bu arada şunu da söyleyeyim. Bildigim kadarıyla TR yama varken de oyuna girebilirsin. Silmene gerek yok. Deaktif edersen bir sorun olmadan girebilirsin.
GTA5'i sildikten sonra büyük ihtimalle TR yama dosyaları oyunun dosya konumunda kalıyor. Onlar silinmez çünkü. Oyunu sil. Sonra dosya konumunun içini de temizle.

Bu arada şunu da söyleyeyim. Bildigim kadarıyla TR yama varken de oyuna girebilirsin. Silmene gerek yok. Deaktif edersen bir sorun olmadan girebilirsin.

Çözüm

Hocam direk buradaki Grand Theft Auto V dosyasını silsem yetiyor değil mi?

This PC> Local Disk (D)> Steamlibrary> steamapps> common> Grand Theft Auto V

Yeni konular

Geri
Yukarı