GTA Vice City Stories fan-made PC portu var mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Efebaba991966

Decapat
Daha fazla  
RAM
4gb
Ekran kartı
Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz 2.60 GH
Anakart
NVIDIA GEFORCE 720M
İşlemci
x64 tabanlı işlemci
3D GTA oyunlarında Definitive Edition'lar da dahil GTA VCS dışında tüm GTA oyunlarını deneyimledim. Fakat VCS'nin ne PC portu var ne de bir Mobil portu. LCS'in VC mekanikleri üzerine kurulu bir hali vardı PC'de fakat VCS'nin PS2 ve PSP dışında hiçbir halini bulamadım. Herhangi bir hayran yapımı VCS PC portu biliyorsanız benimle paylaşır mısınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(altındaki indirme linki kaldırılmış zaten GTA SAN'a mod şeklinde, Gta Vice City Stories Pc Edition İndir MOD - Türkçe diye vereyim site forumda banlı diye raporlanırsa okuyacak moderatör arkadaştan rica edeceğim, PC'ye portlanmamış 2006'da çıkan bir oyun başta çıkan TR site olunca link aramadım).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Altındaki indirme linki kaldırılmış zaten GTA San'a mod şeklinde, Gta Vice City Stories Pc Edition İndir MOD - Türkçe diye vereyim site forumda banlı diye raporlanırsa okuyacak moderatör arkadaştan rica edeceğim, PC'ye portlanmamış 2006'da çıkan bir oyun başta çıkan TR site olunca link aramadım).

Modlu San Andreas'ım var sıkıntı çıkartır mı?

Geri
Yukarı