GTA4 Steam The Windows Live ID you entered does not exist or your password is incorrect hatası

Deniz Büktel

Hectopat
Daha fazla  
Beyler summer sale den alıyım dedim gta 4'ü 6 dolara diğer iki ek paketiyle birlikte aldım. Oyunun daha önce korsan versionu vardı bende kaldırmadım. Ordan kalan hesaptan çıktım rockstardan yeni bi hesap aldım ama login yaparken kodu girip submit diyorum şu hatayı veriyor 'The Windows Live ID you entered does not exist or your password is incorrect'.

Hesap kabul edilmiyor gibi duruyo. Eğer ki eski hesabıma kodu girebileceğim bi yer varsa yazın. Join LİVE dedim mi beni xboxın siteye yönlendirip duruyo. Ordan hesaba giriyorum yine aynı şekilde siteye yönlendiriyo. Napacam ya elimde patlamasın yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Home tuşuna basıp Liveye girmek istediğimde bu hata çıkıyor. Ne yapabilirim?

10937540_10203854603468572_1888379197_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
bende aynı hatayı alıyordum sorunu çözdüm ilk olarak home tuşuna basıp kend hesabımı sildim sonra tekrara hesabıma giriş yaptım düzeldi

bende aynı hatayı alıyordum sorunu çözdüm ilk olarak home tuşuna basıp kend hesabımı sildim sonra tekrara hesabıma giriş yaptım düzeldi
ama benim save gitti yapmanızı önermem

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı