GTX 1050 sistem ne kadar eder?

Spidertliman

Hectopat
Yer
Sivas
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
- MSI GTX 1050 Gaming X 2 GB.
- Intel Core i5 4460.
- 2x8 16 GB DDR3 1600MHz.
- ASUS H81M-D anakart.
- Gamemaster 120GB SSD + Toshiba 1TB HDD.
- Everest 350W PSU.
Sistemimin şu anki değeri nedir arkadaşlar? Merak ettiğim için soruyorum. Kasam eski bir ofis kasası, hesaba katmaya gerek yok.

- MSI GTX 1050 Gaming X 2 GB.
- Intel Core i5 4460.
- 2x8 16 GB DDR3 1600MHz.
- ASUS H81M-D anakart.
- Gamemaster 120GB SSD + Toshiba 1TB HDD.
- Everest 350W PSU.
Sistemimin şu anki değeri nedir arkadaşlar? Merak ettiğim için soruyorum. Kasam eski bir ofis kasası, hesaba katmaya gerek yok.
Kasa ışıklıysa 8-9K'ya bile satarsın. Oyunlarda verdiği FPS değerlerini açıklamaya yaz. Düz renksiz bir kasa değilse maks. ederi 6K. Maalesef insanlar alırken kasa ışıklıysa iyidir mantığı ile alıyorlar.

Kasa ışıklıysa 8-9K'ya bile satarsın. Oyunlarda verdiği FPS değerlerini açıklamaya yaz. Düz renksiz bir kasa değilse maks. ederi 6K. Maalesef insanlar alırken kasa ışıklıysa iyidir mantığı ile alıyorlar.
Turbox, İzoly gibi markalardan bilgisayar alanlar varken dediğiniz olayın imkanı az da olsa var. Bin TL verip ışıklı kasa alırım, sistemin değeri 3-4k artar :D.

Arkadaşın dediği gibi 6K, 8K, 9K falan etmez. Böyle boş boş rakamları kenara bırakıp gerçek değerinden satın.

4K edebilir.
Satmayı düşünmüyorum, merakımdan sordum. Zaten bu sistemi ikinci el olarak yaz tatilinin başında toplamıştım. Yaklaşık 5 bin TL harcadım sanırım.

Abartmayın hocam. 6K ederi. Max nasıl 5K?
Arkadaşın dediği gibi 6K, 8K, 9K falan etmez. Böyle boş boş rakamları kenara bırakıp gerçek değerinden satın.

4K edebilir.
Ederi hakkında konuşacaksak 4K'dan fazla etmez. Ama piyasada çoğu GT730 sistemler 8K'ya satılıyor. Piysaya göre konuşuyorum.

Abartmayın hocam. 6K ederi. Max nasıl 5K?

Ederi hakkında konuşacaksak 4K'dan fazla etmez. Ama piyasada çoğu GT730 sistemler 8K'ya satılıyor. Piysaya göre konuşuyorum.
Satılmıyor. İlana konuyor. Satılmakla ilanda aylarca bekletmek sonra ilan süresi bitince tekrar ve tekrar yayınlamak satmak olmuyor.

Geri
Yukarı