GTX 1050 sistem ne kadar eder?

10 bine bile alacak insan bulursun. normali 4 en fazla 5k.
Hocam bu arada cidden aklıma gelmedi değil şu an kurt düştü aklıma. Ben kazık fiyattan ilana koymayı deneyeyim, illa cahil ve parası olan biri çıkacaktır. Belki satıp daha iyisini toplarım beş kuruş harcamadan. :D

Hocam bu arada cidden aklıma gelmedi değil şu an kurt düştü aklıma. Ben kazık fiyattan ilana koymayı deneyeyim, illa cahil ve parası olan biri çıkacaktır. Belki satıp daha iyisini toplarım beş kuruş harcamadan. :D

GTA 5 ışıklı kasa oyun canavarı falan yaz alan olur. hatta biraz indirim falan yaparsın tam alırlar.

Ama piyasada çoğu GT730 sistemler 8K'ya satılıyor. Piyasaya göre konuşuyorum.
Ya hocam Allah aşkına kim ne yapsın 8K'ya GT730 sistemi? GT730 sistem 8K ise ben de RX 460 sistemi 13 bin liraya koyacağım o zaman. Sıfır sistemler de çöp o zaman. Tofaş'ı da 1 milyon liraya koyan görünce siz de aynı paraya mı koyacaksınız? Bu ne saçma sapan bir mantık Allah aşkına?

Sahibinden'de alacak insan bunu bu fiyata muhtemelen almaz. Kendi emeğinizle çalışıp bir kasa toplayın bence. İnsanların hakkına girmeyelim bence. Ayrıca sırf bu fahiş fiyatları koyduğunuz için diğer satıcılar özeniyor ve sistemler pahalılaşıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı