GTX 1050'li sistemde oynanacak oyun tavsiyesi

Jthunter

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
256gb ssd
Ekran kartı
Gtx 1050
İşlemci
Intel işlemcili 8th
Uzun zamandır çok sıkılıyorum arkadaşlar bana online tarzda bir oyun lazım valorant'ta 150 ile 100 arasında bir FPS alıyorum derece ise 92'lerde takılıyor sistem bu şekilde biraz iyi değil yani ondan dolayı bana bu sistemle oynanabilecek online oyunlar önerirsiniz çok iyi olur.

Dying Light 1 CO-OP bir oyun ama arkadaşınız zombi falan olup sizi kovalaya biliyor diye biliyorum hiç denemedim o modunu ama birkaç oyun modu var.

Warzone 1 de 30 FPS'di ama o zmanlar sıcaklık degerlerim iyiydi şimdi 20 derece arttı yani 20 falan alirim Warzone 1 de Warzone 2'nin sistem gereksinimleri düştü mü?
Termal macun yenilemelisin. 92 derece parçanın ömrünü azaltır ve vereceği performansı da veremez. Termal macun zaten yeniyse fanı kontrol et. Ayrıca kasa içi hava akışı da önemli.

SMITE bak derim. Baya oynuyordum zamanında. Overwatch 2 de deneyebilirsin. GTX 1050 eski masaüstü PC'mde var, NFS Heat, Forza Horizon 4 oynuyor kardeşim. İlgini çekerse onlara da bakabilirsin.

Süper People önerebilirim kapalı betadan yeni cıktı ve 1050ti var bendede ısınmaya yol actı güzel grafikli pubg temalı ama karakter skillerini apexde gibi secip skilleri loot ederek güclendiriyor aktif hale getiriyorsun aklıma o geldi battlefield 5 veyahut 1 mutlaka öneririm

Yeni konular

Geri
Yukarı