Alıcı GTX 1060 seviyesinde ekran kartı

Anladım, fiyat bakımından ucuza gidiyor diğer ilanlara baktığımda kaçırmazsınız inşallah. Sİstemi çok eski değil dimi kuzenin?
Sistem yandı yeniden topluyoruz. Şuan hazır sistem bulduk anlaşırsak onu almayı düşünüyoruz olmadı size geri dönüş yaparım.

Cihaz olur da satılmazsa cüzi bir indirim yaparsanız almak isterim :) @euk59

Son fiyat bu arkadaşlar satılmazsa koycam vitrine duracak.

Satış sitesi üzerinden gelen 100 lira için 100 tane mesaj atan arkadaşlara kızgınım. Bütçene uygunsa al teklif etmesine bir şey demiyorum ama ısrar etmenin bir anlamı yok. İlan açmışım resmi site üzerinden telefon numarasından watsupdan konuşucakmış falan filan. Boş işler lazımsa alırsın kullanırsın. İlan 10 günlük satılmazsa tekrar ilan açılmayacak bilginiz olsun.

Satış sitesi üzerinden gelen 100 lira için 100 tane mesaj atan arkadaşlara kızgınım. Bütçene uygunsa al teklif etmesine bir şey demiyorum ama ısrar etmenin bir anlamı yok. İlan açmışım resmi site üzerinden telefon numarasından watsupdan konuşucakmış falan filan. Boş işler lazımsa alırsın kullanırsın. İlan 10 günlük satılmazsa tekrar ilan açılmayacak bilginiz olsun.
Ürün hala satılıkmı? Çok mükemmel fiyat vermişsiniz gibi geldi bana.

Konuyla ilgili ayrı başlık açtığım için burada yazdıklarımı sildim. Moderatörler mümkünse bu mesajı silebilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı