GTX 1060 sistemde Half-Life 1-2 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Trinityseven0

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
X79 Anakart
Xeon E5 2689 2.6 GHZ işlemci
500W PSU
16 GB RAM
Meslek
Grafik Tasarımcısı, Youtuber, Sosyal Medya Yöneticisi.
Ekran kartı
GTX 1060 6 GB
Anakart
X79 killsre
İşlemci
Xeon-E2589
Merhaba, yeni sistem kurdum 2 hafta oluyor ancak GTA 5, PUBG, Unturned gibi oyunları açıp Ultra ayarlarda oynarken nedense Left 4 Dead 1-2 gibi birkaç oyunu bir türlü açamıyorum. Steam üzerinden indirdim ancak Steam dışı indirdiğim Sniper Elite 2 vs gibi birkaç oyunda da aynı sorunu yaşadım sizce sebebi ne olabilir? Çözüm yollarının çoğunu denedim çoğu driveri kurdum eksik olan yok diye düşünüyorum. Başka tavsiyeniz varsa cevaplarınızı bekliyorum.

Merhaba, yeni sistem kurdum 2 hafta oluyor ancak GTA 5, PUBG, Unturned gibi oyunları açıp Ultra ayarlarda oynarken nedense Half-Life 1-2 gibi birkaç oyunu bir türlü açamıyorum. Steam üzerinden indirdim ancak Steam dışı indirdiğim Sniper Elite 2 vs gibi birkaç oyunda da aynı sorunu yaşadım sizce sebebi ne olabilir? Çözüm yollarının çoğunu denedim çoğu driveri kurdum eksik olan yok diye düşünüyorum. Başka tavsiyeniz varsa cevaplarınızı bekliyorum.
Büyük ihtimal Steam dışı olmasından.Crack dosyalarını Defender silmiştir.

Defender'a gir .dll uzantılı dosyalar varsa onları geri indir.Onlar Crack dosyası.

Büyük ihtimal Steam dışı olmasından.crack dosyalarını Defender silmiştir.

Defender'a gir .dll uzantılı dosyalar varsa onları geri indir.onlar crack dosyası.

Oyunu yanlış yazmışım Left 4 Dead 1-2 demek istedim ancak hayır crack değil orijinal Steam'den açıyorum açılmıyor açılıp hızlı kapanıyordu.

Oyunu yanlış yazmışım Left 4 Dead 1-2 demek istedim ancak hayır crack değil orijinal Steam'den açıyorum açılmıyor açılıp hızlı kapanıyordu.
Bende de çok olmuştu.Ben birkaç kere deneyerek açmıştım(Başka non-steam oyunlar.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Deneyin hocam.

Bende de çok olmuştu. Ben birkaç kere deneyerek açmıştım(başka non-Steam oyunlar.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Deneyin hocam.

Sonuç aynı hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı