GTX 1070 1080p Performansı

Metro 2033 Redux oynuyorsan bilirsin SSAA ayarı var. Mesela GTX 760 ile 2X SSAA açtığımda 1080P de FPS 15 oluyordu.

Pardon SSAA yazacaktım, klavye F olunca hatalı yazdım.
Tamam hocam şimdi hatırladım gta 5'te de vardı bu msaa fxaa ayarları. Şimdi sorum şu
Ben dediğim bu monitörle(ViewSonic 21.5" 75HZ VX2257-MHD AMD FreeSync HDMI DP VESA Gaming Monitör | ITOPYA) oynarken eğer darboğaz yaparsa benim monitör 1080p olduğu için oyun grafik ayarlarından 4xmsaa açıyım, böylece ekran kartına daha fazla yük binmiş olur ve işlemcinin yükü azalır ve böylece darbogaz ortadan kalkmış olur, doğru anlamış mıyım?

Tamam hocam şimdi hatırladım gta 5'te de vardı bu msaa fxaa ayarları. Şimdi sorum şu
Ben dediğim bu monitörle(ViewSonic 21.5" 75HZ VX2257-MHD AMD FreeSync HDMI DP VESA Gaming Monitör | ITOPYA) oynarken eğer darboğaz yaparsa benim monitör 1080p olduğu için oyun grafik ayarlarından 4xmsaa açıyım, böylece ekran kartına daha fazla yük binmiş olur ve işlemcinin yükü azalır ve böylece darbogaz ortadan kalkmış olur, doğru anlamış mıyım?

Aynen dediğin gibi kardeşim. Az önce bir video izledim adam Metro LL 4X SSAA açıyor ve GTX 1070 ile 1080P 35-40 FPS ile oynayabiliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı