GTX 1070 Ti iade edilmeli mi?

Msi, Asus, Gigabyte vb. Tayvan markasıdır hatırlatayım espriye limon sıkmış olacağım ama konuya yabancı olanlar bilsin bari :)

Son düzenleme:
Nvidia, Intel ve AMD Amerikan şirketleridir arkadaşlar. Sadece Nvidia deniliyorsa burada hedef gösterme vardır, AMD'ye de yapılsa Nvidia'ya da bu tarz bir hedef gösterme yapılsa işin içinde iş var demektir. Güvenmeyin bu tarz sahte bilgi paylaşan yerlere.

Elimde ayın dördünde aldığım Gigabyte GTX 1070 Ti var. Dolar yükselmeden aldığım için rahattım ve daha paketini bile açmadım. Şimdi 20’sinde yeni seri kartların tanıtılacağı söylendiği için kararsız kaldım. Yeni kartların fiyatları sizce ne olur? Elimdekini iade edersem son bıraktığımda 4500 TL civarıydı ve yeni kartların da 750 dolar seviyesinde çıkacağı söyleniyor. Öyle olursa elimdekinden de olacağım için iade etmek mantıklı gelmiyor ama ondan ucuz çıkarsa alabilirim. Sizce ne yapmalıyım?
Yanlız mağaza benim bildiğim faturayı değerlendirecek, faturadaki fiyatı geri ödeyecek. Yani tek siz kurnaz değilsiniz. [emoji16]

Elimde ayın dördünde aldığım Gigabyte GTX 1070 Ti var. Dolar yükselmeden aldığım için rahattım ve daha paketini bile açmadım. Şimdi 20’sinde yeni seri kartların tanıtılacağı söylendiği için kararsız kaldım. Yeni kartların fiyatları sizce ne olur? Elimdekini iade edersem son bıraktığımda 4500 TL civarıydı ve yeni kartların da 750 dolar seviyesinde çıkacağı söyleniyor. Öyle olursa elimdekinden de olacağım için iade etmek mantıklı gelmiyor ama ondan ucuz çıkarsa alabilirim. Sizce ne yapmalıyım?
Yeni çıkacak ekran kartı 6000-7000 TL'nin altında çıkmayacak. Boşuna ümitlenmeyin 3000-4000 çıkar diye.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı