GTX 1080 Fotoğrafları internete sızdı!

Pascal Mimarisinin ekran kartı olan GTX 1080, internete fotoğrafları ile sızdırıldı! Kaynak: OC3D
19073607800l.jpg

Bu arada söyleyeyim, çok yakında sunulacak satışa bu canavar ekran kartları.

Nvidia referans modelle satışa sunacak gibi gözüküyor. Tabii fotoğrafın sahte olma ihtimali de var :)

Referans kart alınmaz. Kart çıktıktan 1-2 ay sonra markalar kendi hızaşırtılmış soğutmalı modellerini çıkarır o zaman alınır.
Eğer fotoğraf doğruysa neden şekli için uğraşsınlar ki? İki ihtimal var , pazarlama amaçlı ikincisi yeni ekran kartlarının Maxwell ekran kartlarının referans tasarımından daha şık görünmesi :)

Bu hep böyle oldu. Önce sınırlı sayıda referans model satıldı sonra piyasa özel soğutmalı modellere kaldı. Tek istisna Titan modellerinde oldu. Piyasaya referans model olarak çıktı hala referans model olarak satılıyor.

Bu hep böyle oldu. Önce sınırlı sayıda referans model satıldı sonra piyasa özel soğutmalı modellere kaldı. Tek istisna Titan modellerinde oldu. Piyasaya referans model olarak çıktı hala referans model olarak satılıyor.
Aynen :ROFL:

Sahte değilse çok şekil duruyor. NVIDIA kendini geliştirmiş. Bakalım Polaris nasıl olacak. Şahsen ben Nvidia tercih ediyorum ama AMD de iyi.

Büyük ihtimal sahte fotoğraf. Çakma çinlilerin ürettiği imitasyonlara benziyor.. İmitasyondan bile beter bu, hiç beğenmedim şahsen eğer buysa referans tasarım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı