GTX 1080 için Mining Pool ve algoritma önerisi

CeV35

Hectopat
Merhaba, Ethereum kazıyorum.
Kartım ortalama 20mh/s veriyor (LoL Miner'da GTX 1080) hatta bazen 28'i görüyor fakat 24 saate yakın Binance Pool'da kazım yaptım ve 10TL kazandım. Soru başlıktaki gibi. En çok para kazandıracak Pool ve algoritma.

Son düzenleyen: Moderatör:
1080 ile daha yüksek mh elde edebilirsiniz. T-rex'teki --mt komutunu deneyin ya da miner ne kullanıyorsanız EthLargementpill alternatifi ne varsa onunla deneyin gddr5x memory'li kartlarda.

Havuz olarak da tek kartla kazdığınız için 2Miners öneririm, transfer fee ödemezsiniz.

Merhaba, Ethereum kazıyorum.
Kartım ortalama 20mh/s veriyor (LoL Miner'da GTX 1080) hatta bazen 28'i görüyor fakat 24 saate yakın Binance Pool'da kazım yaptım ve 10TL kazandım. Soru başlıktaki gibi. En çok para kazandıracak Pool ve algoritma.
Soruyla alakasız ama merak ettim, elektrik gideri düşülmüş hali mi 10tl?

Soruyla alakasız ama merak ettim, elektrik gideri düşülmüş hali mi 10TL?

Maalesef düşürünce - oluyor :)
1080 ile daha yüksek mh elde edebilirsiniz. T-rex'teki --mt komutunu deneyin ya da miner ne kullanıyorsanız ethlargementpill alternatifi ne varsa onunla deneyin GDDR5X Memory'li kartlarda.

Havuz olarak da tek kartla kazdığınız için 2miners öneririm, transfer fee ödemezsiniz.

Teşekkür ederim 2minersn ödeme koşulları nasıl oluyor bellirli bir kazım yapmaya gerek var mı?

Arkadaşa 2miners konusunda eksik bilgi vermeyelim lütfen. 2minersta Ethereum ödeme almak istersen bazı sorunlarla karşılaşırsın; ETH'nin tamamını çekememek gibi. Ethereum kazıp nano coin ödemesinde fee ücreti yok.

Arkadaşa 2miners konusunda eksik bilgi vermeyelim lütfen. 2minersta Ethereum ödeme almak istersen bazı sorunlarla karşılaşırsın; ETH'nin tamamını çekememek gibi. Ethereum kazıp nano coin ödemesinde fee ücreti yok.
35 mh ile hangi coin ödemesi aldığının önemi yoktur herhalde konu sahibinin. Günlük nano olarak ödemesini alır, fiat cinsinden çekersiniz hesabınıza.
@CeV35 Detaylı bilgi için havuzun girdisini okuyabilirsiniz: How to Get Payouts for Ethereum Mining without Fees

1080'i t-rex de --mt 2 ile kullanıyorum. Overclock ile 35Mh/s oldu. Zorlayınca 36'a kadar çıkabiliyor. Ama fazla zorlamak istemedim. EthLargementpill alternatifi --mt nin diğer değerlerini denemedim. (0 - 6 arası) 6 en güçlüsü ama 2 bana yetti gibi. Overclock olarak hafızayı 5500Mhz ün az altına çektim. GPU'yu ise 2000Mhz'nin çok az üstüne. Gücü en fazla %84'e düşürebildim. Fanlar %90 üstü :( 150W civarı güç harcıyor. Bazen altı bazen üstü.

Bu linkte cüzdana göre genel ayarlar var. Ben aşağıdaki gibi kullandım.

t-rex.exe -a ethash -o stratum+tcp://eu1.ethermine.org:4444 -u XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX -w ISCI --mt 2
T-rex kullanıyorum.

Pool kesinti tablosu için aşağıdaki linke bakabilirsin.
Stale az yapan bir tane bulmayı dene. Overclock harici diğer --mt değerlerini de deneyebilirsin. Ama yüksek rakamları denemeden önce normal hızda test etmen iyi olur. Hafıza hata verip bilgisayarı yeniden başlatma riski var yüksek --mt değerlerinde. Öyle yazmışlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı