GTX 1080 mi, yoksa yeni nesil ekran kartı mı?

Oradaki "Estimated" tahmini demek. Gümrük o konuda daha fazla vergi almayı talep ettiği anda fark ödemek zorunda kalıyorsunuz. Ama dediğin garanti vs konusunda ürünü tekrar gönder, bekle ulaşsın geri gelsin, çok uğraş mevcut. Konuyu yeterince sabote ettik. Kusurumuza bakma. Bence ürününe dünya kadar para ödemişsin, ayni ürünü sana göndermeleri için diret. Gerekirse bekle. Doların yükselmesine bağlı olarak TL iadesi onların işine geliyor. Sen zarara girme.

bende onu demek istemiştim zaten :) aldıgın ürünün gümrük vergisinide ödüyosun peşin olarak yani o verginin alınmadan sana gelme ihtimali yok :) peşin ödemiş oluyosun :))

@MWarfare
Capture.JPG

@MWarfare Olabilir... Ben de size amazon hesabımdan son fiyatın görselini attım. Bankaların alış/satış kurları farklıdır. Hiç daha önce amazon'dan alışveriş yaptınız mı?

Amazon'da gümrük her zaman vardı insanlar niye amazon tercih ediyor? %18 bir vergi ödense bile Türkiye'den ucuza gelebiliyor.
Evet. Doğru. Ancak yukarıda arkadaş çok önemli bir konuya değindi. Sorun olduğu zaman çok uğraştırabiliyor. Bunun hesabını iyi yapmalı... 100 TL için değer mi mesela 600€ luk ürün?

Ekran Kartının iadesini iste, aldığın para ile yeni nesil bir kart alırsın.
Şu an ayni kart 800 tl daha pahalı...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı