GTX 1180 fiyatı ne olur?

xx80 Kartlar 549$'a çıkıyor. Yani aynı fiyatlar.
Çıkar çıkmaz almamanı öneririm. Çıktıktan 1 ay sonraki fiyatı tahminen 5500TL civarı.(tabi şuanki dolar kuru ile söylüyorum)
zaten su an gtx 1080ti 6-7k civarı 8.000 den assagı olmaz.
Yeni gelen seriler yeni bir seri olacak yani ekstra ekran kartı değil. 1080ti'dan daha ucuz olacağı kesin.

Son düzenleme:
xx80 Kartlar 549$'a çıkıyor. Yani aynı fiyatlar.
Çıkar çıkmaz almamani öneririm. Çıktıktan 1 ay sonraki fiyatı tahminen 5500TL civarı.(tabi şuanki dolar kuru ile söylüyorum)
Aynen öyle.
zaten su an gtx 1080ti 6-7k civarı 8.000 den assagı olmaz.
1080Ti fiyatına göre yorumlamak doğru olmaz.
O fiyata çıkarsa bir tane bana al parasını vereyim.
10.000 lira falan mı olmasını bekliyorsun kime satacak, Nvidia o kadar da cesaretli değil. AMD tarafında VEGA 20 gelecek.

Hayır, hayır. Şiddetle ilk çıktığında almamanı öneririm. Dolar kurundan daha hızlı düşüyor fiyatlar çıktıktan 1 ay sonra.

kötü rx 580 in fiyatı 3000 TL ye dayanmıs, gtx 1180 5k olsun pc mi kırarım.
Bu fiyatların artmasının tek sebebi dolar değil, sırf dolar açısından bakmakta doğru değil. RX580 dediğin kartın çoğunu çıktığı gibi mining yapan kişiler aldı piyasada uzun süre olmadı o kart. Ayrıca mağazaların fiyat algısı üzerinde de ufak tefek oyunları var sen bugün 3.000'TL ye gördüğün RX580'i yarın 2.000 liraya görsen ucuz diye balık gibi atlayacaksın. O kartın gerçek hakkı ne peki 1.200 lira.

Bu fiyatların artmasının tek sebebi dolar değil, sırf dolar açısından bakmakta doğru değil. RX580 dediğin kartın çoğunu çıktığı gibi mining yapan kişiler aldı piyasada uzun süre olmadı o kart. Ayrıca mağazaların fiyat algısı üzerinde de ufak tefek oyunları var sen bugün 3.000'TL ye gördüğün RX580'i yarın 2.000 liraya görsen ucuz diye balık gibi atlayacaksın. O kartın gerçek hakkı ne peki 1.200 lira.

doğru soyluyosun gerçek hakkı 1200 bir kurus fazlası etmez ama bu piyasada pc toplanmaz bitane işlemci alabildim gecen hafta iyi bi ekran kartı için 5k gözden cıkarmak kolay karar degil yeni kartlar cıkınca digerleri biraz ucuzlar belki.. tabi o ara dolar 6 falan olsa arada ki fark yine kapanmıcak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı