GTX 1650 laptopun Marvel Spider-Man'de 40 FPS vermesi normal mi?

Daha fazla  
i5-11400H 16 GB RAM GTX 1650 4 GB bir laptopum var ve Marvel Spider-Man Remastered oyununda medium ayarlar FSR balanced ayarlarda uçarken hızlı görevlerde 40 FPS görüyorum, normal midir? Değilse nasıl düzelteceğim? Ayarları detaylı isteyen olursa atabilirim.

i5-11400H 16 GB RAM GTX 1650 4 GB bir laptopum var ve Marvel Spider-Man Remastered oyununda medium ayarlar FSR balanced ayarlarda uçarken hızlı görevlerde 40 FPS görüyorum, normal midir? Değilse nasıl düzelteceğim? Ayarları detaylı isteyen olursa atabilirim.

Normal.

Bence değil. Daha yüksek almanız gerekmez mi bende i5-11200h var ama 60 alabiliyorum orta ayarlarda.

Ben öyle biliyorum yani benim hiç laptopum olmadı ama olan arkadaşlarım vardı oradan biliyorum. Onu bir yerden ayarlayabiliyoruz ama nereden onu bilmiyorum. Kısa bir araştırma sonucunda bulabilirsiniz.
Haklı olabilirsiniz , bende laptop sahibi değilim.

Geri
Yukarı