GTX 1650 sistem FiveM kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Mustafa773

Hectopat
RAM
Crucial Ballistix 8x2 16 GB 3200 MHz
SSD veya HDD modeli
Netac 256 GB SSD
Ekran kartı
GTX 1650 Super twin x2
Anakart
Biostar B450MH
İşlemci
R5 1600AF
Sistemim FiveM kaldırır mı? Kaç FPS alırım tahmini?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki kasma donma yaşar mıyım? Akıcı bir şekilde oynar mıyım?

Ben en yüksek seçeneklerde sadece şu kum üzerinde çıkıp arabayla patinaj çekince falan bir kasıyordu başka sorun yok çok akıcıydı.

Ya kanka kardeşimde geçen yıl GT 710 vardı Xeon 5450 6 GB RAM vardı çocuk kasmadan oynyuordu gözünü seveyim tabii ki kaldırır en yüksek ayarlarda bile rahatça oynarsın sistemlerimiz benziyor zaten :D ve buraya sormakla zaman kaybetme mesela sisteminmi YouTube'a yazıp yanına FPS test yaz bak orada canlı şekilde kendin gör GTA 5 de 10 FPS alıyorsa FiveM de 7 alır işte modlardan dolayı öyle düşün.

Peki kasma donma yaşar mıyım? Akıcı bir şekilde oynar mıyım?

Hangi ayarlar ile oynayacağına bağlı. Yüksek veya en yüksek ayarlarda stok fan ile oynarsan aşırı ısınma yapar ve oyunun aniden kasma, takılma yaşamasına sebep olabilir. Sana tavsiyem orta ayarlar ile oynaman. Sunucuların eklenti seviyesi fazla ise düşükte oynaman daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

Ya kanka kardeşimde geçen yıl GT 710 vardı Xeon 5450 6 GB RAM vardı çocuk kasmadan oynyuordu gözünü seveyim tabii ki kaldırır en yüksek ayarlarda bile rahatça oynarsın sistemlerimiz benziyor zaten :D ve buraya sormakla zaman kaybetme mesela sisteminmi YouTube'a yazıp yanına FPS test yaz bak orada canlı şekilde kendin gör GTA 5 de 10 FPS alıyorsa FiveM de 7 alır işte modlardan dolayı öyle düşün.
Anladım hocam çok haklısınız teşekkür ederim 😀 iyi günler.
Ben en yüksek seçeneklerde sadece şu kum üzerinde çıkıp arabayla patinaj çekince falan bir kasıyordu başka sorun yok çok akıcıydı.
O kadarcıkta olur sağolasın :)

Geri
Yukarı