GTX 1660 Super R5 3500X sistemde CS 2'de FPS düşüyor

Kabasakalaksakal

Centipat
Daha fazla  
Merhaba oyunda 120-130 FPS arası alıyorum. Orta ayarlarda oynuyorum ayarı yüksek de yapsam düşük de yapsam 200 FPS de alsam (bazı haritalarda alıyorum) sorun düzelmiyor. Oyun içi parçalanma efektlerinde örneğin: Inferno haritasındaki heykelleri kırınca deli gibi FPS düşüyor, 140 FPS atıyorsam heykele ateş edince kırılınca 60 FPS'e düşüyor. AWP alıp Zoom açınca 30 40 FPS düşüyor, sis bombası içine el bombası atınca 40 FPS düşüyor, birisi bana ateş edince veya ben birine yakın mesafeden ateş ettiğimde 140 olan FPS kan efektinden sonra 60'a düşüyor. Problem nedir acaba? Tüm driverlar güncel, oyunu silip yükledim, shader dosyalarını tekrar yükledim, internetimde sıkıntı yok.

Neden her türlü efekt FPS'yi bu kadar düşürüyor? Normal bir seviye değil bu çünkü.

Hocam anakartın güncel değildir. Ben drop yiyiordum sadece FPS'im 200'den inmiyordu anakartın driverlarını güncelledim düzeldi sorunsuz oynuyorum.
Anakartın drıvierını bul indir güncelle sorun çözülür.

Hocam anakartın güncel değildir. Ben drop yiyiordum sadece FPS'im 200'den inmiyordu anakartın driverlarını güncelledim düzeldi sorunsuz oynuyorum.
Anakartın drıvierını bul indir güncelle sorun çözülür.
Hocam valla elimde güncelleyebilecek hiçbir şey kalmadı ki. B450M S2h'ye dair her şey güncel BIOS sürümü de güncel ekran kartı da aslında orada yazan her şey güncel. Başka bir çözüm biliyor musunuz ?

Hocam vallahi elimde güncelleyebilecek hiçbir şey kalmadı ki. B450M S2H'ye dair her şey güncel BIOS sürümü de güncel ekran kartı da aslında orada yazan her şey güncel. Başka bir çözüm biliyor musunuz?

Agam ben onları güncelledim sorun çözüldü başka çözüm bilmiyorum kusura bakma.

Oyun daha çok yeni ayarları en düşüğe almaktan başka çareniz yok maalesef birkaç aya düzelir diye umut ediyoruz.
Peki hocam bu benden kaynaklı değildir değil mi ? Yani sistemim yetersiz mi yoksa oyunla ilgili bir problem mi ? GoW4'ü falan 1080p de ultra 60fps, 2k da Orta 60 fps oynuyordum.

Bu arada arkadaşlar ben sorunumu çözdüm sorun yaşayan olursa mesajı alıntılasın kendimkini paylaşayım.

Son düzenleme:
Peki hocam bu benden kaynaklı değildir değil mi ? Yani sistemim yetersiz mi yoksa oyunla ilgili bir problem mi ? GoW4'ü falan 1080p de ultra 60fps, 2k da Orta 60 fps oynuyordum.

Bu arada arkadaşlar ben sorunumu çözdüm sorun yaşayan olursa mesajı alıntılasın kendimkini paylaşayım.
Hocam çözümü nasıl buldunuz 1650 ile drop yemekten oynayamiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı