GTX 560 vs GTX 660 vs GTX 750 Ti

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. 2. el olarak yukarıdaki kartlardan birini almayı düşünüyorum. Hangisini önerirsiniz?
Bulabilirseniz 660 Ti alın, 750 Ti'dan oyununa göre 5-10FPS arası daha performanslıdır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bulabilirseniz 660 Ti alın, 750 Ti'dan oyununa göre 5-10FPS arası daha performanslıdır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Adamsın :)

Bu gibi asılsız, sadece tablolardan oluşan testlere inanmanızı pek tavsiye etmem. Alınacaksa yeni nesile yakın bir model alınmalı. Eski nesillerin güç tüketimi haliyle yüksek. 750Ti stabilite olarak 660Ti'dan daha üstündür. İmkanınız varsa 950, 960 modellerini tavsiye ederim.

Bu gibi asılsız, sadece tablolardan oluşan testlere inanmanızı pek tavsiye etmem. Alınacaksa yeni nesile yakın bir model alınmalı. Eski nesillerin güç tüketimi haliyle yüksek. 750Ti stabilite olarak 660Ti'dan daha üstündür. İmkanınız varsa 950, 960 modellerini tavsiye ederim.
Anakart Eski olduğundan onu alabiliyorum.

Anakartım: FOXCONN H55MXV

560 < 750Ti < 660 < 660 Tİ < RX560 şeklinde sıralanabilir.
50 rakamı orta seviye demektir. 60 modelleri bu yüzden daha hızlıdırlar.
Günümüz için 660 modelleri eskimek üzere güncel sürücü almayacaklar bu yıl sonundan itibaren. O yüzden 750ti almak ideal dir.

Anakartınız dert değil istersen PSU yeterli ise 960 bile alabilirsin.

Artı -1 Eksi
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı