GTX 750 mi GTX 750 Ti mı?

AerobicTR

Hectopat
Daha fazla  
Elimde Xeon E5450 bir işlemci var arkadaşlar.

Şimdi ben bu işlemciye GTX750 Ti alayım diyorum ama 100 lira daha ucuza GTX 750 mi alayım, kararsiz kaldim. GTX 750 Ti alirsam darboğaz yapar mi ya da israfa girer mi?

PUBG, GTA 5, Fornite, Fifa gibi oyunlar oynayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer temiz ve sorunsuz olduğuna eminseniz kartın alınabilir bence, GT1030'dan 200 TL hem daha ucuz hem de onun kadar güncel olmasa da daha performanslı çoğu oyunda.

Eğer temiz ve sorunsuz olduğuna eminseniz kartın alınabilir bence, GT1030'dan 200 TL hem daha ucuz hem de onun kadar güncel olmasa da daha performanslı çoğu oyunda.
İki sorum olacaktı;
GTX 750 ve GTX 750 Tİ arasında 100 liralık fark var değer mi ?
Xeon E5450 İşlemciye GTX 750 Tİ darboğaz yapar mı ? Yaparsa darboğazı çok hisseder miyim?

İki sorum olacaktı;
GTX 750 ve GTX 750 Tİ arasında 100 liralık fark var değer mi ?
Xeon E5450 İşlemciye GTX 750 Tİ darboğaz yapar mı ? Yaparsa darboğazı çok hisseder miyim?
Darboğaz olmaz, bence 100 liralık farka değer. Almışken iyisini alın derim.

Uzun süre değiştirmeyi düşünmüyorsan ekran kartını 750Ti almak daha mantıklı olacaktır çünkü hatırladığım kadarıyla 750 1GB Ti 2GB idi. Oyunlarda artık 1 GB yeterli olmayacaktır. İdarelik düşünüyorsan o farkı vermeye gerek olmadığını düşünüyorum. Darboğaz da olmayacaktır.

Darboğaz olmaz, bence 100 liralık farka değer. Almışken iyisini alın derim.
Teşekkürler.
Uzun süre değiştirmeyi düşünmüyorsan ekran kartını 750Ti almak daha mantıklı olacaktır çünkü hatırladığım kadarıyla 750 1GB Ti 2GB idi. Oyunlarda artık 1 GB yeterli olmayacaktır. İdarelik düşünüyorsan o farkı vermeye gerek olmadığını düşünüyorum. Darboğaz da olmayacaktır.
Evet yaklaşık 5-6 ay para biriktireceğim yeni bir bilgisayar toplamak için o sırada güncel oyunları güzel güzel oynayabileceğim upgrade yapayım diyorum. Yorumlarınız için teşekkürler ekran kartını bugün sipariş veriyorum. Satıcı da bu;
Tahmini Teslimat Zamanı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı