GTX 750 Ti, G3258 Fifa 16 kasma sorunu

KaanKa

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Ekran kartım gtx 750 ti ve işlemcim de pentium g3258. Fifa 16 satın aldim ve oyuna girdim oyunda donmalar oldu. Ayarları en yuksege getirdigimde kasmalar biraz hafifliyor ama yine de oluyor. Ayarları en dusege aldigimda ise kasma cok daha fazla oluyor. Nedeni nedir acaba? Yardim ederseniz cok sevinirim.

Darboğaz dedected.
Adsız (1).png

oasqt.jpg

Açıklama: İşlemcin ekran kartından geri kalıyor, ekran kartın en yüksek ayarda oynatabilmesine rağmen oynayamıyorsun. İşlemcini değiştirirsen sorun ortadan kalkacaktır.

Son düzenleme:
G3258 sadece over clock edilip 4.2 Ghz nin üstüne çıkıldığında potansiyeli olan bir işlemci, ben 4.3 Ghz olarak kullanıyorum tonlarca oyun oynadım ekran kartım da GTX 750 Ti hiçbir problem yaşamadım, over clock imkanınız varsa yavaş yavaş frekans arttırmayı deneyin veya Asus optimal seçeneği ile otomatik olarak 3.6 Ghz ye yükseltin bu risk teşkil etmeyecektir.

"Ohh çok güzel oldu aferin sizee.."
Şu işlemciyi alıp paranızı sokağa atmayın dedikçe zıttına yapıyorsunuz. Yok efendim i7'ye kafa tutuyormuş, masaüstü performansını hiç dile getirmiyorlar bir görseler işlemcinin yüzüne bakmazlar zaten!

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı