GTX 750 Ti overclock yapmak

Olur atabilirsen sevinirim.
En yakın zamanda atıcam. Eğer performansını soruyorsanız Recep Abi'nin "G3258 ve GTX750 Ti GTA 5 Performans Testi" adlı videodaki performansı veriyor. Ot kalitesini High'a alırsanız aşırı otluk yerlerde 25FPS oluyor ama gayet güzel görünüyor.

@furkanxdgs4 söyledikleriniz saçmalıktan ibaret. Kart değiştirmek o kadar kolay olsaydı gelip burada OC nasıl yapılır diye bir konu açmazdım herhalde.
Böyle yaparak çürütüyor muyuz? Saçmalık. Böyle yaparak ekran kartının en stabil performansında çalıştırıyoruz. Bizim de yararımıza oluyor.

@Silinen üye dediklerinizin aynısı yaptım böyle oldu. Genelde aynı ayarlarda 35-40 FPS arası gidip gelirken, dediklerinizi yaptıktan sonra 60 FPS'ye kadar çıktı. Arada 50 düşüyordu. Sıcaklıkta gayet normaldi. Tamamdır, dediğinizi uyguluyorum.

@furkanxdgs4 bir de size vur demişler öldürmüşsünüz. Sizinki gayet normalmiş.

@Silinen üye dediklerinizi uyguladım. 5 FPS felan artış oldu. Devam etmek istiyorum. Kaç yapmalıyım?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı