GTX 750 Tİ'li sistem vs R7 265'li sistem

Semih799

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir sistem topluyorum fakat hangisi daha iyi ona karar veremedim. Sizce hangisi daha iyi ? Hangisini almalıyım ?
sjsj.png
asdasdsa.png

Son düzenleyen: Moderatör:
R7 265 750Ti den daha iyi fakat Sapphire markalı ürünler hep sorunlu ve Amd güç tüketimi yüksen benim terciğim 750Ti oldu çokda memnunum.

Son düzenleme:
Bende bu konuyu çok düşünmüştüm bugün GTX 750 ti siparişi verdim sebebi ise Shadowplay yazılımı iki kartında kendine göre avantajları var hangisi senin kullanımına daha çok uyuyorsa onu tercih etmelisin. Şimdiden hayırlı olsun bu arada ramleri 1600 al.

Ben de 750 Ti FTW kullanıyorum da Shadowplayi açmadım bile. Bir kere geriden gelen kayıt için çok sağlam bir diske, hatta SSD'ye ihtiyaç var. Yoksa oyun takılıp duruyor. Diğer video uygulamalarıysa zaten sorun yapmıyor. Bkz: MSI Afterburner ile GTA V'te 60 FPS kayıt alabiliyorum.

Ben PowerColor R7 265 sistemi kullanıyorum. 1700 liraya topladım, i3 4160 yerine FX 6350 tercih ettim ve kasayı RC-430 pencereli satın aldım. RC-430 bakın isterseniz daha şık. Fiyat farkı neredeyse yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı