GTX 750Ti Arkham Knight incelemesi

Selamlar. Batman Arkham Knight ilk çıktığında aşırı mimlenip sevilmemişti değil mi? Şu son patchlerle beraber tekrar satışa sunuldu ve hemen aldım. İlk başlarda benim ekran kartım buna yetmeyebilir gibi şeylerden çok korktum ve sosyalde konulara baktım, açtım. Şimdi oyun yüklü ve kullanıcı gözlemlerimi sizlerle paylaşmak istedim. Öncelikle oyun en low ayarlarda geldi bana(MSAA açık)oyunun %14.1' lik kısmını böyle oynadım minimum 38 fps maximum 88 fps. Arada fps dropları yaşanıyor ama hangi oyunlarda yaşanmıyor ki? Her neyse ayarları biraz yükseltmek istedim ve Texture hariç diğerlerini normal yaptım. Şu an pek bi fps değişikliği yok ve oyun mükemmel olmuş. Alacak arkadaşlara önerim hiç düşünmeden alabilirsiniz bu oyunu.

Üşenmeyip incelememi okuyanlara ayriyeten teşekkür ederim. İsterseniz ufak bir videoyla oyun içi performansı gösterebilirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı