GTX 760 ve LG Flatron E2241 DSR çalışmama sorunu

Mert Gürpüzer

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
-Öğrenci
DSR ayarlarından (1.20-4.0) hepsini işaretleyip (sadece birer birer hepsini teker teker de işaretledim) DSR'ı etkinleştirmeye çalıştığımda hangi çözünürlüğü seçersem seçeyim (1920x1080'den büyük olanlar) ekran kararıp 89khz / 60hz Out of range şeklinde bir yazı geçiyor. Bu DSR ile monitörün Hz değeri arasında nasıl bir ilişki var veya neden kapanıyor olabilir ? Monitörümde sadece VGA çıkışı olduğu için VGA kablosunun öteki ucuna da DVI dönüştürücüsü takarak kullanıyorum, dönüştürücü kullanmaya başladıktan sonra eskisi gibi monitör kısmında LG E2241 değil Genel PnP olmayan monitör diye yazıyor, bununla mı alakalı ? Son olarak da 4x yapmama rağmen nVidia menüsünden en fazla 2560x1600 görünüyor sanırım o da VGA'dan kaynaklı. Dönüştürücü olmadan direk VGA to DVI veya VGA to HDMI kablo alırsam sorun çözülür mü ?

Son düzenleyen: Moderatör:
VGA ile kullandım başka bir bilgisayarda. Sanırım sadece çözünürlüğün çıkabileceği max değeri düşürüyor. Ayarlardan 4x seçmeme rağmen max çözünürlük 2560x1600 dü çünkü. Şuan dönüştürücüyle kullanıyorum DVI to VGA kablosu alırsam düzelir mi ?

not: Monitörde sadece VGA var.

Güncel

Güncel

Güncel

Güncel

Güncel

Güncel

VGA ile kullandım başka bir bilgisayarda. Sanırım sadece çözünürlüğün çıkabileceği max değeri düşürüyor. Ayarlardan 4x seçmeme rağmen max çözünürlük 2560x1600 dü çünkü. Şuan dönüştürücüyle kullanıyorum DVI to VGA kablosu alırsam düzelir mi ?

not: Monitörde sadece VGA var.

Güncel

Güncel

Güncel

Güncel

Güncel

Güncel

Bende dönüştürücü kullanıyorum işe yaramıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı