GTX 770 SLI

• Konuyu başlatan SalimAydoğdu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 600
S

SalimAydoğdu

Ziyaretçi
Elimde 2014 başında aldığım ASUS markalı 2 GB GTX 770 var. Artık yeni oyunlarda performansından memnun kalmamaya başladım. GTX 1070 gibi kartlara da şu anda o kadar para verebilecek durumda değilim. SLI yaparsam GTX 980 seviyesini yakalamış olacağım ki bu seviye bana Full HD için istediğim grafikleri sunacaktır. Fakat takıldığım bir nokta var: 2 GB VRAM sorun çıkarır mı sizce ?

Vram isteyen oyunlarda çıkarır. Ayrıca oynadığın ve oynamayı düşündüğün oyunların SLI performanslarını dikkate almakta fayda var. SLI 1080P üstü 2K ve 4K çözünürlüklerde hakkını veriyor. 1080P çözünürlükte SLI yapmaktansa elindekini satıp tek güçlü kart almak doğru olacaktır.

Vram isteyen oyunlarda çıkarır. Ayrıca oynadığın ve oynamayı düşündüğün oyunların SLI performanslarını dikkate almakta fayda var. SLI 1080P üstü 2K ve 4K çözünürlüklerde hakkını veriyor. 1080P çözünürlükte SLI yapmaktansa elindekini satıp tek güçlü kart almak doğru olacaktır.
Param yok.

GTX770 ikinci elde 500-550 TL desek SLI ile toplam masrafı 1000-1100 TL tutar. Elindekini satacak olursan elindeki parayla birlikte RX 480 alabilirsin.
Kartım kuzenim verecek bana 100-200 TL gibi cüzi bir miktara kendisi yeni kart aldığı için. Kartı her ne kadar ucuza alacak olsam da Vram sıkıntısından korkuyorum.

Kartım kuzenim verecek bana 100-200 TL gibi cüzi bir miktara kendisi yeni kart aldığı için. Kartı her ne kadar ucuza alacak olsam da Vram sıkıntısından korkuyorum.

Madem kuzeninden alacaksın yabancı değil ya sonuçta denersin memnun kalırsanda alırsın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı