GTX 770 vs R9 280X Toxic hangisini almalıyım?

İnternete gir bak araştır performans testlerine bir bak.
Ben çok baktım siz tekrar bir bakın kartlar başa baş gidiyor. Bazı oyunda r9 280x bazı oyundada gtx 770 önde yani genel olarak ikiside denk kartlar. Burdaki sadece tercih meselesi şahsen bende ikisinin arasında kaldım tercihimi msı gtx 770 twin frozr gaming olarak kullandım çokta memnunum.

F/p olarak amd tercih edilmeli, üstelik 3 gb 384 bit oluşu ve Dx11.2 bu kartın artıları. Ve arada 200 tl gibi bir fark var, madem kartlar baş başa neden 200 tl fazla vereyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
F/p olarak amd tercih edilmeli, üstelik 3 gb 384 bit oluşu ve Dx11.2 bu kartın artıları. Ve arada 300 tl gibi bir fark var madem kartlar baş başa neden 300 tl fazla vereyim?
Aslında nedeni basit Mantle'dan şüphe duyabilir almak isteyen kişi fakat DirectX 12 çıktığında Nvidia'nın daha fazla yararlanacağını hepimiz biliyoruz.

Düşük kartlarda Dx12 tam destek veremeyecek üstelik 780ti gibi bir kart bile tam destek alamayacak. Yönetici arkadaşlara sorabilirsiniz nedeni ise çok basit insanlara yeni kart aldırmak.

F/p olarak amd tercih edilmeli, üstelik 3 gb 384 bit oluşu ve Dx11.2 bu kartın artıları. Ve arada 200 tl gibi bir fark var, madem kartlar baş başa neden 200 tl fazla vereyim?
Ben her iki markanın kartlarını kullanmış biri olarak nvıdıa'nın daha kaliteli olduğunu düşünüyorum. Fiyat farkına gelince kimine göre değer kimine göre değmez.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı