Gtx 780 Amp! VS Asus Gtx 780 Kullanıcı Yorumu

Arkadaslar bencmarklara girmeden yüzeysel olarak kart sağlam gücü hissettiriyor ve R9 290'dan daha iyi olduğunu söyleyebilirim 2 kartı da kullanmış biri olarak söylüyorum.

Kötü yönü çok çok ses çıkarıyor fanları rahatsız edici şekilde haberiniz olsun. :) Sırf bu yüzden Asus GTX 780 ile değiştirmeyi düşünüyorum.

ZOTAC_GeForce_GTX_780_Ti_AMP_Edition_02.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir sistem toplayacaksanız amd radeon r9 295x2 modelini 4 lü cf yapmanızı öneririm. Su an en iyi ekran kartı 295x2
Bildiğim kadarıyla R9 295X2 4'lü CF yapılmıyor. Zaten R9 295X2'nin içinde 2 adet GPU olduğu için R9 295X2 ile normal CF yapılabiliyor.
Yani yaklaşık olarak R9 295X2 CF = R9 290X Quad CF

Overclock yapmadan Asus ile arasında o kadarcık fark varsa bu Asus'un başarısıdır. Çünkü AMP! edition'da clock değerleri tavan yapılıyor. Bu yüzden de fanlar deli gibi çalışıp ses çıkarıyor. Asus'un overclock yapılmış hali, AMP! editiondan daha iyidir diye düşünüyorum.

Overclock yapmadan Asus ile arasında o kadarcık fark varsa bu Asus'un başarısıdır. Çünkü AMP! edition'da clock değerleri tavan yapılıyor. Bu yüzden de fanlar deli gibi çalışıp ses çıkarıyor. Asus'un overclock yapılmış hali, AMP! editiondan daha iyidir diye düşünüyorum.

Aynen. Asus'un kalitesi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı