Gtx 780 marka seçimi

Ben çıkarmadım, sen cümleyi kuramadın. ASUS ile MSI arasında karşılaştırma yaparken, ASUS'u savunup kaliteden ödün vermeyeceğini söyledin. Ben de MSI Lightning aldığında kaliteden birşey eksilmediğini söyledim. Ayrıca ihtiyacı referans tasarım da karşılar. Önemli olan o değil.

Cümleyi yazarken tekrardan oku birine sataşmadan önce.

Asus DirectCU, Msi TF'den 7-10C' daha soğuk, TF %0,5 daha fazla OC oluyor ve 1 FPS dahi getirisi yoktur. İnatlaşan olursa grafikler hazırda çünkü bu konu belki 10 kez açıldı.

@Silinen üye MSI Lightning modelini aldığında kaliteden ödün vermiş olmuyorsun zaten. Sen hafif bir overclock ile aradaki farkı tamamlarken, Lightning modeli sağlam bir overclock ile R9 290X'i geçecek.
R9 290x'in OC halini geçemiyor. Referans R9 290x'in stock hızını yakalıyor. Eğer OC kralı birşey istiyorsan Gigabyte GHZ en ileri seviyede. Fakat ya ben ısıyı dert etmek istemiyorum dersen de Asus ROG var full yükte 45C' civarı...

Ben çıkarmadım, sen cümleyi kuramadın. ASUS ile MSI arasında karşılaştırma yaparken, ASUS'u savunup kaliteden ödün vermeyeceğini söyledin. Ben de MSI Lightning aldığında kaliteden birşey eksilmediğini söyledim.Ayrıca ihtiyacı referans tasarım da karşılar. Önemli olan o değil.

Cümleyi yazarken tekrardan oku birine sataşmadan önce.
Senin bu forumda amacın belli milletle sidik yarışına girmek.
Ben onu Gigabyte'ye hitafen söyledim ama gelelim ne Gigabyte ne de MSI kalitesiz değil ama bir ASUS' da değil. Garanti konusunda en başarılı firma.
Bir daha bana cevap yazacaksan bir konuda ki bütün mesajlarıma bak. Daldan dala atlama.

Son düzenleyen: Moderatör:
7-10 derece geçiyor hangi model de?
Temperature_Lightning_2.jpg

KAYNAK

Başlığa bak...

Beklendiği gibi, overclock N780 Lightning kart galip çıktı, biz onun video belleği% 7 artış olduğunu 6452MHz, overclock iken, 1148MHz için% 17 oranında GPU overclock başardı. Bu kartın üstün dijital güç yönetim sistemine bağlanabilir; hızaşırtma çabalar 12'ye Şimşek'in performansını gelişmiş ise -% 12,6 '! Özetlemek gerekirse, 20 fazlı güç tasarımı kart övünür, dolayısıyla, kendi overclock GPU ve video belleği tampon güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek mümkün.Partinin en güçlü rakibi, ASUS GeForce GTX 780 DirectCU II OC ile karşılaştırıldığında, kazanan N780 Lightning kart iki olayda yaklaşık% 6 oranında da geride başardı.
Overclocking, Temperature & Power Consumption Results : MSI N780 Lightning GeForce GTX 780 - A Titan in Disguise? - HardwareZone.com.sg
Buda kaynak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buda zaten görünüşü ile nasıl güçlü olduğunun kanıtı.

O.C olduğu halde geçemiyor ve 6% daha performanslı Msi.

Peki pny hakkında fikriniz nedir? Gördüğüm kadarıyla çok az daha iyi performans veriyor ve fiyatı tam arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim verdiğim kaynak işte. Ayrıca biz burada DirectCU ile TF'den bahsediyoruz. Lightning alacağın paraya R9 290x PCS+ alırsın. Tokatlarsın Lightning'i. F/P de önemli yani. GTX 780 alacaksan da DirectCU en ideali. Extreme bir şey bekliyorsan da Gigabyte GHZ Edition veya Asus ROG en ideali.

Model hakkında hiç bir fikrim yok.

Benim verdiğim kaynak işte. Ayrıca biz burada DirectCU ile TF'den bahsediyoruz. Lightning alacağın paraya R9 290x PCS+ alırsın. Tokatlarsın Lightning'i. F/P de önemli yani. GTX 780 alacaksan da DirectCU en ideali. Extreme bir şey bekliyorsan da Gigabyte GHZ Edition veya Asus ROG en ideali.
Galiba baştan okumadınız arkadaş PNY ve Msi diyor. Ama Msi Gaming değil.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı