GTX 780 veya R9 290X

Anlamadığın nokta bu işlemi extrem sıvı soğutma blokları ile yapıyorlar. Evde bir kullanıcının bunu yapması biraz imkansız ki yapsa bile r9 290x performansına ulaşacağını sanmıyorum. @ShiroiS R9 290x'i almalısınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anlamadığın nokta bu işlemi extrem sıvı soğutma blokları ile yapıyorlar. Evde bir kullanıcının bunu yapması biraz imkansız ki yapsa bile r9 290x performansına ulaşacağını sanmıyorum. @ShiroiS R9 290x'i almalısınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu kendi başına evinde yapacaksa buyursun yapsın. Ayrıca o O.C için kim bilir ne kadar masraf edilmiştir. Bence gereksiz.

Aynen öyle. MSI Lightning R9 290x aldım hiçte pişman değilim.

İnsanları bir Nvdia takıntısı almış gidiyor. AMD gelişen bir firma tamam geçmişte kötü olabilirdi ama şuan kaliteli ürünler çıkarıyor. Gtx 780ti 945 mhz GPU hızına sahip ve R9 290x ise 1080 Mhz GPU hızına sahip Gtx 780ti ye O.C yapıp R9 290x e O.C yapmasanız bile gene gtx 780ti R9 290x in çekirdek hızına yetişemiyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı