GTX 780 VS R9 290X

Yahu zaten iki kart da "high-end" denilen üst seviye kartlar. Kullanıcı hangisini alırsa alsın mutlu olacak ki konuyu açan arkadaşın da satın almayla alakası yok zaten. Dert etmeyelim... :)

Satın almakla alakam yok değil. Su an sadece araştırma yapıyorum. Sistemi seneye toplayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Berkay Sezer, o değil de benim atacağım yorumları hep sen atmış oluyorsun zaten. :D

R9 290X daha performanslıdır.

Sistemi seneye toplayacaksanız konuyu seneye açın. Çünkü şimdiki kartlar seneye tarih olabilir.
Ancak bilgi için konu açıyorsanız saygı duyarım. Yine de eski konuları araştırmanızda fayda var.

Berkay Sezer, o değil de benim atacağım yorumları hep sen atmış oluyorsun zaten. :D

R9 290X daha performanslıdır.

Sistemi seneye toplayacaksanız konuyu seneye açın. Çünkü şimdiki kartlar seneye tarih olabilir.
Ancak bilgi için konu açıyorsanız saygı duyarım. Yine de eski konuları araştırmanızda fayda var.
Gtx 800 serisi çıkacak falan diyorlar. Bende onları beklemek için seneye toplayacağım. Birde önümde lise sınavı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı