GTX 850 mi GT 940m mi?

Bilemiyorum her özelliğide aynı gösteriliyor. Kampanyadır vs bilemem ama takma kafana 950 olanı al bendeki 850 memnunum ama 950 daha üsttür aralarında çok fark olmasada.

DDR5 ibaresini görmedim. Merak etme gigabaytın Shadow Of Mordor haricinde bir önemi olmadığını biliyorum. O bunu demiş bu bunu demiş diye gülerek paylaşımlarda bulunma..
Yanlış bilgi vermeyin o zaman , gülmek veya kahkaha atmak benim tercihim bu seni ilgilendirmez :)

Dikkat etmediğimi beyan ettim yaş grubun ne @Ezell 0-3 felan mı ?
Yaşın grubu olmaz katları olur. Derken; 0-3 ' ü tersten inceleyip sonucu nasıl 24 yapabiliceğini arkadaşlarınla tartışıp elde ettiğin zaman mesajımı tekrar alıntılayabilirsin demeden geçemiycem.
Saygılarımla.. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bunu bu kadar uzatmaya gerek yoktu soldan 2 rakam zaten performansı belirler.
( Technopat videoların çoğunda bunu söylemişti. )

Gtx 850 tabiki ama ikiside orta seviyedir.

940'i gormemistim daha once yanliz.

Yorum yapamam bu konuda cunku 860 altinda geafikkart oyun icin is gormez yok. 850 alabilirim diyorsaniz oda olur.

Kardeş 940M hakkını yiyosun :D Ben kullanıyorum yeni nesil oyunları Ultra'da 40 - 50 FPS arası oynuyorum :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı